1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Backbreaker zwolennicy vs. nuda

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez antado, Maj 23, 2010.

1. antado

antado Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ściągnąłem dziś demo i pierwszy raz grałem w grę tego typu. Troszku skomplikowane zasady naliczania punkciorów lecz zdecydowanie ciekawszy sport niż piłka nożna... no może bardziej brutalny i dlatego bardziej widowiskowy... Generalnie żaden z moich XBLowych kumpli, a także tych bardzie z reala nie miało przyjemności tudzież wątpliwej przyjemności grania na konsoli w football amerykański.

A jak Wy się zapatrujecie na tą gierkę, bo mnie osobiście (żeby nie przesadzić) zachwyciła... zwłaszcza moment zdobycia pierwszych punktów z ciężko wypracowanych jardów i touchdowna :) Zdecydowanie noszę się z zamiarem nabycia tego "sportu" drogą kupna i zastanawiam się czy pogram sobie vs. polakom, czy tylko niestety z kumplami zza wielkiej wody...

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  4. Hakon

Hakon Użytkownik Użytkownik

Polubienia: