1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bad comapny 2 - denerwujące helikoptery

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez parasite, Wrzesień 10, 2010.

1. parasite

parasite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    znacie jakiś sposób na głupków w helikopterach ( blackhawk ), którzy przez całą mapę nabiją sobie punkty, unikając rakiet i mają zasłonę dymną ( więc czerwone strzałki nic nie pomagają )

p.s. nie zrozumcie mnie źle, sam czasem polatam, ale denerwuje mnie jak siedzi tam koleś z 50 lvl. i myśli, że jest dobry ... ( jak już uda mi się go zestrzelić, to na ziemi od razu widać kto jest mocny ;) )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wal ze snajpy i próbuj ściągnąć pilota :)
    Ciężkie do wykonania ale jakże efektowne :D

4. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Unika rakiet i używa dymnej ? Weź pistolet na strzałki, zaznacz go i poczekaj aż użyje zasłony. Wtedy puść natychmiast drugą, namierz RPG 7 / CG Gustavem i koleś spada na ziemię. Ewentualnie pobaw się z nim przy pomocy AT4 (naprawdę nie wiem co jest trudnego w zestrzeliwaniu nawet najlepiej pilotowanych śmigłowców :)).

5. parasite

parasite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ze snajperki walę, ale to czasochłonne zajęcie ...
    Ancient296 - no wiesz, nie każdy jest takim mistrzem jak ty..., a tak na serio to może poprostu jeszcze nie trafiłeś na takiego co potrafi latać.

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja raz zestrzeliłem pilota noscopem siedząc na statku na Isla, heli ledwo co wyłonilo się zza gór :D (1spawn)

Flary nie są niewyczerpywane, poza tym zawsze są działka i stacjonarne plotki. Poza tym, jak ci to przeszkadza, zmień lobby.

7. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Wsiadasz na karabin stacjonarny i jedziesz...ja tak zawsze robie...

8. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A potrafisz latać ? Możemy się spotkać :) Nie, żebym tutaj pokazywał swoje umiejętności, po prostu po kilkudziesięciu próbach wszystko można opanować (na pewno to wiesz):
    latanie z M24 + Optyka x4 i walenie QSów, strzelanie w tego #1 w BC2, który lata Apachem na Atakamie i takie tam... kwestia czasu :) Umiejętności to już nie kwestia ratio/ilości platynek, a jak pomagasz drużynie. Wiadomo, że UAV/Havoc/BH/Apache latający nad głowami i przeszkadzający w akcji jest jednym z większych zagrożeń. Czołg można nawet przejąć, jeśli się wykiwa kierowcę :)
    Może nie spotkałem takiego co umie latać... ale przyznam, że nie jestem mistrzem - nie zdejmuję za 1szym razem, na YT jest więcej kozaków z AT4.

@topic
    Dodam jeszcze jedno.. nikt nie wspomniał. Jeśli są także czołgi na mapce - wal z głównego działa tak, jak z rakietnicy (tylko trochę bliżej, bo pocisk w sumie leci szybciej niż z RPG-7). Jeśli to Abrams/T-90 to wystarczy jedno trafienie, jeśli Bahcza/Bradley no to już kilka.
    Mogłem poprzekręcać nazwy, ale wiadomo o co chodzi :D
    Jeśli grasz z kolegami i bawicie się w "snajpienie" to wystarczy M95 i w kilku snajperów można w naprawdę krótkim czasie zmusić pilota do powrotu na respa żeby naprawić maszynę.

9. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Najlepiej sam naucz sie latac i denerwoj tak innych graczy;-)

Wczytywanie...

Poleć forum