1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 - Aktualizacja

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez TheRamzes, Marzec 4, 2010.

1. TheRamzes

TheRamzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam, po włożeniu gry BBC2 wyskakuje, że jest dostępna jakaś aktualizacja dla gry, czy chcę ją zainstalować. Pytanie co to za aktualizacja? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. matik177

matik177 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jest najprawdopodobniej dash 2.0.8955.0, jesli masz starszy to lepiej zainstalowac tylko uprzedzam ze pojawia sie tez avatary, ktore moga byc problemem jesli nie masz dysku, na karcie 256 zajmie to ponad polowe miejsca. Najlepiej bedzie zainstalowac to z plytki a potem tylko wywalic avatary a aktualizacja zostanie. Zeby usunac avatary: Wejdź w ustawienia >> pamięć, naciśnij Y i wybierz usuń aktualizacje.

4. TheRamzes

TheRamzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dzięki wielkie za odpowiedź mam jeszcze pytanie, jak to się ma do odblokowanego dysku? Przeczytałem gdzieś, że aktualizacja dasha jest równoznaczna z powrotem bana na dysk. Prawda to?

5. ForEver4

ForEver4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dash jest ten sam tylko za pewne jakaś poprawka jest.

6. Seta

Seta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi tez wyskakuje komunikat o aktualizacji wybieram TAK aktualizuje sie i wylacza sie konssola i pozniej znow to samo

skad moge pobrac ta aktualizacje?

oka juz pobralem aktualizacje z xboxlive :)

7. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jak jest konsolka podpięta do live'a to nie powinno być problemów z aktualizacją

Wczytywanie...

Poleć forum