1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 będzie wyglądać jak Uncharted 2, ma pokonać Call of Duty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Electronic Arts bardzo dużo obiecuje sobie po premierze Battlefield: Bad Company 2. Tytuł ten ma pomóc powrócić firmie na fotel lidera w dziedzinie wydawcy gier FPS i być pierwszym uderzeniem wymierzonym w hegemonię serii Call of Duty.

Jeśli Bad Company 2 to uderzenie pierwsze, to raczej jasne jest, że drugim będzie najnowsza odsłona Medal of Honor. Ponadto EA jest przekonane, że tryb dla wielu graczy w grze DICE dawno już wyprzedził konkurencję dzięki nastawieniu na współpracę między graczami, a nie prosty death match nastawiony jedynie na zbieranie punktów. Trudno się z tym nie zgodzić. Ponadto sami przedstawiciele studia zapewniają, że ich gra osiągnie poziom graficzny Uncharted 2, choć przewyższy dzieło Naughty Dog pod jednym względem - rozległości terenu. Ja się nie mogę doczekać, premiera w Europie 5 marca.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7434663,Bad_Company_2_bedzie_wygladac_jak_Uncharted_2__ma.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Piepr*enie o Chopinie....

4. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czekam z niecierpliwością. Po takich zapowiedziach oczekuję, że gra mnie rzuci na kolana.

5. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieję, że to co twórcy gadają to prawda i gra będzie miodna jak COD. Bad company pierwsza część jakoś mnie nie wciągła...

6. ryo

ryo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tez jestem ciekaw czy te wszystkie obietnice beda spelnione czy to tylko krok marketingowy EA

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum