1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad company 2 brak save

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ciastek, Czerwiec 11, 2011.

1. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wczoraj grając w bc2 w kampanie doszedłem do momentu gdzie leciało się na spadochronie i postanowiłem zakończyć grę i wyłączyłem konsole. Dziś włączam i nie ma mojej kampani mimo ze save są a w multi tak jak by wszystko poodblokowywane na nowo tzn ze były gwiazdki przy tych rzeczach które już odblokowałem. Musze kampanie od nowa? czy co...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Wydaje mi się że wyłączyłeś konsole w trakcie zapisywania stanu gry i save'y poprostu padły.

Wczytywanie...

Poleć forum