Bad Company 2 i nie tylko, Zapraszamy !

michanow

Użytkownik
Użytkownik
Zapraszam graczy do naszego klanu http://www.eotx360.pl
Klan dopiero się rozwija, na razie zbieramy ekipę do gry. Nastawieni jesteśmy głównie na humor podczas gry.
Na razie głównie gramy w bc2, ale w miarę rozwoju klanu gier będzie oczywiście więcej.

pytania na GG : 24957277

pozdro
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nastawieni jesteśmy głównie na humor podczas gry, także debile miło widziani. :D
Jakoś ten wasz klan nie napawa optymizmem, skoro reklamujecie się w ten sposób...
 

AdamAdamski

Banned
Jak dla mnie to kolega właśnie zrobił anty reklamę swojego klanu . Ciekawe co na to pan suh4 ?
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to kolega właśnie zrobił anty reklamę swojego klanu . Ciekawe co na to pan suh4 ?
Znowu zaczynasz? Wy macie swój klan, My mamy swój. Nie zamierzam już więcej z Tobą dyskutować bo wiem czym się to ostatnio skończyło. Także pisz sobie co chcesz.


Z tymi debilami to taka ironia była, ale jeżeli wszystko traktujecie na poważnie to nie mój problem...
 

AdamAdamski

Banned
Ty kolego nie masz jakiejś fobii przypadkiem ? Wyraziłem tylko swoje zdanie , nawiasem mówiąc po to jest forum dostępne dla użytkowników . Nic takiego nie powiedziałem . Nie było to ani obraźliwe , ani zaczepne więc nie wiem o co Tobie chodzi . Z waszym głównym liderem wszystko już wyjaśnione i jesteśmy w dobrych stosunkach tak więc nic nie zaczynam . Widzę tylko , że z Tobą nie da się konstruktywnie rozmawiać bo zaraz widzisz jakieś niestworzone historie . Pozdrawiam i zastanów się zanim kolejny raz przyjdzie Ci chęć na zaczepianie kogoś za pisanie prawdy .


Ps : reprezentujesz swój klan więc Twoje wypowiedzi i informacje tez powinny być wyważone i rozważne .
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale wydaje mi się że traktujesz to zbyt poważnie. Tutaj chodzi głównie o dobrą zabawę i grę.

Zakończmy tą dyskusję i mam nadzieję że zagramy niedługo jakieś sparingi, bo na razie to jest u Nas krucho ze składem. Pozdrawiam
 

magikgt

Użytkownik
Użytkownik
Witam!Myślę że chętnie z Wami zagramy jakiś sparing.Pozdrawiam
 

Do góry Bottom