1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 i nie tylko, Zapraszamy !

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez michanow, Maj 27, 2011.

1. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zapraszam graczy do naszego klanu http://www.eotx360.pl
    Klan dopiero się rozwija, na razie zbieramy ekipę do gry. Nastawieni jesteśmy głównie na humor podczas gry.
    Na razie głównie gramy w bc2, ale w miarę rozwoju klanu gier będzie oczywiście więcej.

pytania na GG : 24957277

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jakoś ten wasz klan nie napawa optymizmem, skoro reklamujecie się w ten sposób...

4. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Jak dla mnie to kolega właśnie zrobił anty reklamę swojego klanu . Ciekawe co na to pan suh4 ?

5. michanow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Znowu zaczynasz? Wy macie swój klan, My mamy swój. Nie zamierzam już więcej z Tobą dyskutować bo wiem czym się to ostatnio skończyło. Także pisz sobie co chcesz.

Z tymi debilami to taka ironia była, ale jeżeli wszystko traktujecie na poważnie to nie mój problem...

6. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Ty kolego nie masz jakiejś fobii przypadkiem ? Wyraziłem tylko swoje zdanie , nawiasem mówiąc po to jest forum dostępne dla użytkowników . Nic takiego nie powiedziałem . Nie było to ani obraźliwe , ani zaczepne więc nie wiem o co Tobie chodzi . Z waszym głównym liderem wszystko już wyjaśnione i jesteśmy w dobrych stosunkach tak więc nic nie zaczynam . Widzę tylko , że z Tobą nie da się konstruktywnie rozmawiać bo zaraz widzisz jakieś niestworzone historie . Pozdrawiam i zastanów się zanim kolejny raz przyjdzie Ci chęć na zaczepianie kogoś za pisanie prawdy .

Ps : reprezentujesz swój klan więc Twoje wypowiedzi i informacje tez powinny być wyważone i rozważne .

7. michanow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale wydaje mi się że traktujesz to zbyt poważnie. Tutaj chodzi głównie o dobrą zabawę i grę.

Zakończmy tą dyskusję i mam nadzieję że zagramy niedługo jakieś sparingi, bo na razie to jest u Nas krucho ze składem. Pozdrawiam

8. magikgt

magikgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam!Myślę że chętnie z Wami zagramy jakiś sparing.Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum