1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 jak gracie??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GKxD, Kwiecień 20, 2010.

1. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witajcie.
    Utworzyłem ten temat ponieważ chcę się was o coś zapytać.

Otóż jak gram w BC2 staram się wygrać no czasami z nudów siadam snajperem i robię staty 20/1 ale zwykle mecz się kończy mam stay 15/18 lub 10/4
    Więc pytam was czy dbacie o ratio czy macie to gdzieś??

Ja oceniam skill gracza po tym jak gra a nie po tym co wyliczył server od EA.

Popatrzcie na moją sygnaturę patrzysz myślisz pewnie jakiś n00b.
    Ale przecież nie chodzi tylko o wskaźniki zamiast ciągle zabijać czasami robię rajd kamikadze z defibrylatorem i ożywiam qmpli ze sqadu przez co dużo ginę.

Piszcie swoje opinie jakby co możecie mnie zaprosić do friendsów na XBL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. alutek95

alutek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdynia
    mnie tam wala te wszystkie statystki , gram dla przyjemnosci. pozatym nie jestes jz swiezakiem czemu tutaj zalozyles temat?

4. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja tak jak alutek, gram dla przyjemnosci i nie obchodza mnie statystyki. tymbardziej ze ostatnio coraz mniej czasu na gre...:(

Wczytywanie...

Poleć forum