1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Lipiec 13, 2010.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemka,
    zamierzam kupić najnowszego BF'a w edycji limitowanej i mam do was kilka pytań:
    1.Czy to prawda, że mapy są tak wielkie, że żeby znaleźć przeciwnika musimy biegać po mapce pół godziny?
    2.Czy razem z tą grą jest trial na 48h XBL?
    3.Na jakie bronie są kody w edycji limitowanej?
    4.Jaką jej dajecie ocenę (chodzi mi o multi) ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Franke777

Franke777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    1. nie do końca
    2. chyba nie
    3. nie wiem
    4. świetny 9/10 ;]

4. majkl

majkl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. nie :|
    2. nie
    3. nie wiem
    4. brak split-screen, szkoda

5. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    mozna dokupic teraz przez livea co-opa

6. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    1. Pół godziny może nie, mam w sygnaturce statystyki, na 35 godzin gry zabiłem 1846 razy, więc nie tak strasznie, napewno nie jest to Modern Warfare, ale gra naprawdę godna polecenia, piękne lokacje, i różnorodność rozgrywki... :)

2. Chyba jest bo jak grałem na kodzie trial 48h (kupiłem na allegro) to miałem przez 4 dni live, więc chyba coś się dodało, ale nie jest pewien na 100%

3.Broń automatyczna AKS-74U to odmiana znanego wszystkim rosyjskiego karabinu szturmowego. Ceniony za niezawodność AKS-74U jest ulubinoną bronią inżynierów ze względu na jego poręczność i dużą siłę automatycznego ognia. Wprawdzie nie jest tak celny na duże odległości jak zwykły karabin szturmowy, AKS-74U jest niesamowicie stabilny podczas poruszania się i wymiany ognia na krótszych dystansach.
    Edycja limitowana w porównaniu do edycji zwykłej zawiera odblokowane od razu 4 ulepszenia pojazdów oraz 2 klasyczne karabiny znane z gry Battlefield 1943. (W wersji zwykłej dostępne ulepszenia należy odblokować w miarę postępów w grze )
    # ulepszenie pancerza dla wszystkich pojazdów, zmniejszające uszkodzenia od pocisków wybuchowych i penetrujących,
    # dodatkowy zestaw ofensywny – montowane na pojeździe alternatywne źródło ognia do obsługi przez kierowcę pojazdu, znacznie zwiększające jego możliwości bojowe
    # czujnik ruchu – elektroniczny zestaw czujników wykrywający obecność wrogich jednostek w pobliżu pojazdu
    # pistolet z lokalizatorem – strzelający magnetycznymi strzałkami do oznaczania wrogich pojazdów. Dzięki niemu drużyna może śledzić , namierzać i naprowadzać rakiety na wrogi pojazd.
    # karabin M1A1 – niezawodny choć ciężki karabin. Zabójcza broń z rękach weteranów
    # pistolet M1911 – celny broń, ceniony za siłę swych pocisków kalibru 0.45

4. BFBC2:8,5/10 gdzie przy Modern Warfare 2: 9,5/10

7. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Aks74U byl w pre order
    do limited dostajesz tez premium theme