1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 pare pytań

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mikute, Kwiecień 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Chciałbym zakupić na aukcjach battlefield bad company 2 ale mam jedno pytanie. Czy potrzebuję jakiegoś kodu żeby grać? Na allegro piszą np. że gra nie była rejestrowana na EA czy gdzieś tam. Jeśli potrzebuje to znaczy, że musi mieć instrukcję czy coś?

Proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    kod o którym mowa na aukcjach to kod VIP, który upoważnia do odblokowania 2 dodatkowych map. Nie jest on wymagany do gry

4. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki

Aha no dobra dzięki wielkie bo miałem z tym problem. Ten kod VIP jeśli się nie mylę to jest do kupienia na Game Marketplace na Xboxie za 1200 MP

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    tak, można go dokupić, jednak w każdym nowym egzemplarzu jest on gratis

6. krisser00

krisser00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    Myślę że warto przekalkulować zakup nowej gry i mieć własny kod vip, bo nie wiadomo czy EA nie wypuści jakichś nowych map więc pewnie trzeba by znowu płacić, jestem ciekaw co z ubraniami dla żołnierzy(sklep bad company2) miały już dawno być a tu cisza

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum