1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 rozmowy w czasie gry...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krisroza, Luty 24, 2011.

1. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    gdzie się ustawia w tej grze kogo ma być słychać podczas grania? Wczoraj grałem i jacyś kolesie rozmawiali po francusku i nie mogłem ich nigdzie wyłączyć, a w przyjaciołach ich nie miałem bo nigdy nie dodawałem. Jak ograniczyć listę słyszalnych do zaproszonych ewentualnie do dodanych przyjaciół?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie wiem jak to dokładnie jest w BC2, ale wchodząc w 'ostatnio granych' masz profile ludzi z którymi ostatnio grałes i mozesz ich wyciszyc. Jesli masz grupę to w opcjach grupy poszukaj 'rozmowa w grupie' wtedy słyszycie tylko siebie nawzajem

4. krisroza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    to t wiem ale zapodałem wczoraj szybką grę i przydzieliło mnie do jakiejś gry i słyszałem rozmowy kolesi i nie mogłem ich nigdzie wyłączyć (nie znalazłem), w tym problem, może jakiś błąd serwerów ?

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a kiedyś miałeś inaczej? jak się gra w gry zespołowe i się nie jest w grupie to zawsze się słyszy ludzi ze swoich teamów. cież się, że oni normalnie gadali, ja jak gram to zawsze trafię na jakichś niewyżytych hamburgerów w wieku 10-14 lat i mi śpiewają :)

6. krisroza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    no gdyby było tak zawsze to bym się nie pytał w MoH można ustawić kogo głos ma być słychać np wszyscy z drużyny, przyjaciele z listy przyjaiół lub nikt. Jeżeli nie ma takiej funkcji w BBC2 to znalazłem jej mały minusik w stosunku do MoH , reszta zachwyca jak do tej pory

7. Szymek85

Szymek85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie będziesz ich słyszał jak stworzysz sobie podczas gry własną grupę Xbox live party.

Wczytywanie...

Poleć forum