1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad company 2 tryb co-op

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MarcinekZ, Czerwiec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Oto angielski artykuł dotyczący pojawienia się trybu co-op w BC2:

At last, the upcoming DLC mode for Battlefield: Bad Company 2, Onslaught, has been given a release date.

On June 22nd, you and up to three of your buds can rock the battlefield co-operatively for the admission price of $10 (or 800 MS points) on either the PlayStation 3 or Xbox 360 (this is not covered by the VIP Pass). Europe will have to wait until June 23rd for the DLC and, unfortunately, PC users won’t be getting this one just yet. PC players may get this mode down the line, but as of now – no dice.

I certainly can’t wait for this objective-based DLC, as I am a major Battlefield fan. Will you be purchasing this on release? Let us know below.

Po polsku w skrócie:
    łatka umożliwiająca kooperację wyjdzie 22 czerwca. Umożliwi 4 graczom współpracę (ciekawe czy 4 na jednej kosoli :yeye:) Będzie kosztować 800ms i niestety kod vip nie będzie obejmował tej łatki... czyli płacimy, albo nie gramy w co-op'a.

Liczyłem że będzie darmo...:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Teraz pytanie co my za te 800MS dostaniemy? Szkoda ze nie ma jeszcze żadnego info ile map będzie. Cena nie jest jakaś wygórowana ale szalu tez nie robi. Raczej na pewno kupie w dniu premiery.

4. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Jakich map? Chodzi o tryb co-op, więc przejście fabuły ze znajomymi, może jakiś split-screen. Więc map raczej nie dostaniemy, chyba że małe mapki do potyczki np. 2na2

5. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    To już wiadomo od 5 dni, ludzie. Wystarczy wejść w sklep w menu BF.BC2 tam macie pełny opis po ang/pol. Wiadomo także że pełne paczki z całym sprzętem do klasy/klas wychodzi 16. Żadna nowość. To będzie granie we 4 osoby w Co-op z BOTAMI! Możliwe 4 poziomy trudności, to jest coś takiego jak Horda w GoW2 i L4D2. Liczyłes że to będzie za darmo? Haha, mapki za dramo! A nie to co w MW2 - 3 nowe mapki za 1200MSP, a takie 800 pkt na tyle zabawy z CZWÓRKĄ znajomych - bezcenne.

PS. Naucz się tłumaczyc newsy! Tam pisze że Europa musi czekać do 23 (Europe will have to wait until June 23rd for the DLC)
    PS1. MarcinekZ, o czym ty mówisz! Jakie przechodzenie fabuły! To są mapki z botami! Jezuu. I dodam że ten tryb ma nazywa się "Tryb Rzeźni".

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Fajna sprawa, szkoda tylko że nie będzie za free.

PS Skąd wiesz, że ma konto na Europę? Może ma na US i będzie miał 22.06 :)

7. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Też powiedziałeś, co mnie on obchodzi, to się liczy nie tylko nas polaczków ale całej Europy która ma Live a nie jak my musimy się podszywać pod innych. W UK 90% młodzieży ma konsole i konta zarejestrowane na UK więc warto podać że w Europie ten DLC pojawi się dzień później.

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Całe US też ma Live :)

W US zapewne też :)

Raczej dzień później :)

9. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Na przyszłość radze nie nadużywać zbyt czesto tego określenia "polaczki".Mało tego że obrażasz Nas to w dodatku jeszcze siebie.
    Pozdrawiam!

10. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A czy ja mówiłem że nie?
    To samo pytanie co wyżej.
    Słuszna uwaga, poprawione.

11. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    No, to jest kurde strategia Microsoftu. Kupiłem 4000msp, kupiłem Castle Crashers (1200), Trials HD (1200), Burnout Paradise: Big Surf Island (1000), zostało mi 600msp. I żeby kupić owy tryb Onslaught, trza kupić kolejne punkty ... Jednak myślę, i mam nadzieję, że będzie warto i prawdopodobnie się skuszę.

12. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  13. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ktoś kto siedzi w tym temacie może mi powiedzieć czy wiadomo coś na temat system linka? Czy będzie on wprowadzony w tym patchu?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum