1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Company 2 Vietnam.. Pytanie.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez VenoVel, Grudzień 2, 2010.

1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam odpalajac dzisiaj bad company 2 dostalem informacje o dostepnej aktualizacji do wersji vietnam. pobralem plik zajmowal 1.64 gb . Moje pytanie jest takie: Jak zainstaloac teraz ta aktualizacje poniewaz odpalilem bad company ale nic sie nie zmienilo. Z gory dzieki za odpowiedzi.
    PS. wiem pytanie glupie ale jestem jescze świeżak

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nic się nie zmieniło bo pewnie nie zainstalowałeś tej aktualki. Spróbuj odpalić multi to wtedy Ci się ściągnie. A jest już temat co ona wnosi itp.

4. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Mi się stało coś dziwnego, po tej aktualizacji nie mam trybu gorączki drużynowej, tryb gorączka nie obsługuje mi map dla vipów które miałem wcześniej, natomiast na trybie podbój są tylko mapy Vipowskie... Wiecie może czy to ma związek z aktualnością czy migracją na Polski Live?

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Skasuj ją i pobierz od nowa.

Wczytywanie...

Poleć forum