1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bad flash!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez barclays, Wrzesień 29, 2011.

1. barclays

barclays Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bo tak to chyba sie nazywa co zrobilem , ale zaczne od poczatku .
    Konsole ta kupilem w 2007 roku posiada naped philips&benq data produkcji wrzesien 2007 rok
    vad6038
    z pol roku temu kupilem sobie slima wiec ta starsza konsole dalem dzieciakowi
    ktory sobie gral tylko off line
    no ale 4 dni temu urzeczony tym filmikiem
    http://komputery.spr...benq-w-xbox-360

jakie to proste nie jest chcialem sprobowac swoich sil na starszej konsoli ktora odpowiadala napedem
    do tego filmiku
    niestety po czterech dniach walki juz wiem ze co proste dla innych dla mnie takie nie jest
    i wielkim elektronikiem nie zostane
    uzylem botowalnego pendraiva opis jak to zrobic razem z cfw znalazlem w paczce od dextera
    naped teraz po moim flashu nadaje sie juz tylko jako dvd
    malo tego zalatwilem rowniez dwa inne napedy ktore tez nadaja sie juz tylko jako dvd
    jeden to samsung ms25
    i philips&liteon ten drugi dopiero pozniej zobaczylem ze do flasha potrzebna jest jeszcze plytka
    w kazdym badz razie z kazdym kombinowalem jak na fillmiku tylko troszke po swojemu
    i dlatego wszystkie trzy napedy nadaja sie juz tylko do ogladania dvd
    oczywiscie mam zapisane ofw ktory niby mi sie odczytal z benqa i samsunga ale pewnosci nie ma ze to jest ofw czy czegos podrodze nie zchrzanilem
    puzniej wyczytalem gdzies tam zeby zrobic aktulalizacje to mi wczyta do napedu ofw i bede mogl dalej kombinowac
    niestety proba nie powiodla sie czy to z usb czy przez xbox live przy philipsach jest taki kod
    335a 351f 1600 0703 c000 0099
    a przy samsungu wywala mi pod koniec aktualizacji zebym sie zkontaktowal z costomer service
    mam do was pytanie czy jest mozliwe jeszcze zflashowanie ktoregos z tych napedow tak zeby dzialaly kopie zapasowe gier
    no i drugie pytanie jak przywrucic orginalny soft do napedu tak zeby chociaz orginaly dzialaly
    walcze juz z tym 4 dni ale to jak walka z wiatrakami wgrywam softwer kasuje i dalej nic
    pomozcie mi napewno ktos wie jak to naprawic chociaz jeden z tych napedow tak zeby mi dzialal na konsoli
    za kazda pomoc z gory dziekuje
    kurcze zebym trafil na te forum wczesniej napewno nie mial bym takiego problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    kurde jak mozna benq spierd :)Moze sie da oddaj to komus kto sie na tym zna nikt nie jest wrozka i niewiadomo costy tam narobil:rolleyes:

4. barclays

barclays Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na ta konsole juz wywalilem ,
    dzisiaj jade po druga do kumpla tej juz napewno nie spier on ja kupil tez gdzies w 2007 roku tylko przez ostatnie dwa lata lezala zakurzona nie uzywana nawet do neta nie byla podpieta .
    i tu moje pytanie do was ktory poradnik jest dla mnie zakladajac ze jest tam naped benq lub samsung
    bo nie wiem co z aktulalizacja czy to sie robi przed czy po przerobce ?
    z gory dzieki za pomoc

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    do benq P.Dextera ze spryciarzy aktualizacje jesli nie byla przerabiana do przed jesli byla to wgraj ofw potem aktualka i przerob

Wczytywanie...

Poleć forum