1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Kreon Rip

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez vENiZE, Sierpień 22, 2008.

1. vENiZE

vENiZE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Pobrałem Crackdowna z tego forum i jest to Bad Kreon Rip.
    Do obrazu dołączone są jeszcze trzy pliki - DMI, PFI i SS.

Z tego co podejrzewam wynika, iż powinienem jakoś spatchować obraz.
    Próbowałem w XDVDMulleter najpierw wypakować stare pliki z obrazu, a potem wstawić nowe, ale po kliknięciu Next wraca mi do głównego menu i nic się nie dzieje.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Bad Kreon Rip

Jaki masz wgrany firmware ??

4. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska

A co sam muelter ci pokazał jesli wszystko ok to kreonem sie nie przejmuj.

5. stag92

stag92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Witam! Ostatnio czytałem że do nowszych gierek nie musimy pakować już ss z good kreon rip. Nie wiem czy to prawda, ale ja w każdej zassanej gierce sprawdzam i naprawiam badsspatch'em. Wszystko będzie śmigać? - ps. gram on-line.
    Pisze bo nie wiem jak to się ma do bana, wiem że od bad ss mogę go zaliczyć ale czy od tych co je i tak naprawiam na zapas coś mi grozi? HELP! z góry dzięki!
    Hej! Mam kolejne pytanko. Powiedzcie mi proszę czy jak mam np. 3 kopie zapasowe z tym samym ss.bin itd. (ss patched. kreon - good) to czy jak będę grał w necie na 3 jednocześnie to grozi mi ban. Troche się nie znam ale jeżeli każdy ss ma tę samą liczbę hexydecymalną to banują?? Bo to po tym rozpoznają prawda?? dzięki za pomoc!
    czekam na odp.

Wczytywanie...

Poleć forum