1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bad kreon rip

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MaC24, Listopad 2, 2008.

1. MaC24

MaC24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cze, sciagłem grę Star Wars The Force Unleashed która ma bad kreon rip można jakoś zrobić aby był dobry kreon rip, wgrac jakiegos patcha albo cos??

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: bad kreon rip

poszukać na forum rozwiązania ?

4. MaC24

MaC24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

właśnie szukam ale nic takiego nie widze

5. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Sądzę ,że raczej nie chciało Ci się dobrze poszukać zwykle bym Ci nie pomógł tylko kazał dalej szukać ;D ale dziś jestem w dobrym nastroju wiec ...

Cytuje: Nefarod
    "ściągnijcie fixa w postaci poprawnych plików SS, DMI, PFI i spatchujcie nimi obraz przy użyciu np. programu XDVDMulleter, dzięki czemu będziecie mieć good kreon ripa"

6. MaC24

MaC24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

to dobrze ze jestes w dobrym nastroju THX :) wyczytałem ze do wersji iextreme 1.41 ten good kreon rip jest nie potrzebny tak ?? ale nna wszelki wypadek wgram ten patch :) z reszta sobie poradze juz bo znalazłem juz o tym na forum :) jeszcze raz dzieki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum