1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad Kreon

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bednaros, Listopad 9, 2008.

1. Bednaros

Bednaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Otóż nęci mnie jedno. Mam xboxa z ixtreme 1.41 i ściągam najnowsze gierki typu CoD5 i GoW2. Zastanawiam się jak to bedzie kiedy będę chcial grac multiplayer w te gry. Jedni mowią ze kiedy gra ma bad kreon rip to dostane bana na konsole a drudzy ze jak ktos ma ixtreme 1.4+ to nic mu nie grozi. Troche zaczalem szukac odpowiedzi na ten temat w internecie, zaczalem sprawdzac obrazy gier w kreon checker i xdvdmulleter. I teraz podam wam przyklad. Sciagnalem GoW2 z 3tyg temu kiedy pojawila sie wersja polska tej gry i dzis postanowilem sprawdzic jej obraz na komputerze (oczywiscie gow2 juz przeszedlem), sprawdzilem od razu w kreon checker i wyszlo mi na to ze obraz jest good kreon rip, wtedy postanowilem zrobic jak update obrazu klikajac w opcje autofixing w zakladce crc checking w programie xdvdmulleter, nastepnie po calej operacji wlaczylem kreon checker i wyszlo na to ze po zupdatowaniu obrazu program wyswietla bad kreon rip. Teraz juz nic z tego nie rozumiem a troche gierek nagralem na plytki i jak przy kazdej grze mam bad kreon rip to raczej sobie nie pogram multi ? Nie wiem co mam o tym myslec. Strasznie mnie to neci. Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Bad Kreon

Jeśli masz ixtreme 1.41 to olej Kreon Buga jest to doległość starszych FW, a nie źle przegranych gier. Po naprawie w xdvdmulleter możesz śmiało grać na Live w GOW2 ;).

4. Bednaros

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Tylko chodzi o to ze ja nagrywam nowe gry bez zadnej naprawy a GoW2 nagralem jakies 3tygodnie temu bez naprawiania. Teraz bede nagrywal CoD5 czyli w takim razie nie musze sie martwic? Wystarczy ze jak sprawdze w xdvdmulleter po prawej stronie , te ptaszki wszystkie zaznaczone, to moge grac spokojnie ??

5. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Narazie tak - czyli do 19 listopada ,bo potem wychodzi officjalnie NXE i nikt jeszcze nie wie co się za nim kryję

6. Bednaros

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ok juz prawie to zrozumialem. Czyli nie wazne czy nagram obraz jakiejs gry z bad kreon rip czy good kreon rip po sprawdzeniu kreoncheckerem to moge spokojnie grac na xboxlive ? Znalazlem wlasnie good kreon rip do CoD5 i sobie zmienilem obraz gry na good kreon rip :) Ale to chyba nie ma znaczenia w takim razie ale co tam mi szkodzi zmienic obraz na good kreon rip, ktorego jeszcze nie nagralem.

Wczytywanie...

Poleć forum