1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad rip a live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bangog, Marzec 1, 2009.

1. Bangog

Bangog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie. Chodzi mi dokładnie o gre CoD5 WaW. Mam kopie tej gry pobrana z mediafire (z tego forum) ktoś tam pisał że ma ona niby Bad Rip. Więc teraz nagraną kopie przepuściłem przez abgx360 w celu sprawdzenia i woła do mnie że wszystko OK. Oto screen

I teraz moje pytanie. W koncu co jest z tą gra . ? Moge spokojnie zagrac na Live ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    bad rip=kreon bug

jak masz ie w wersji 1.4 lub wyzszej to olej to

jak masz w nizszej to w xdvdmuletter wypakuj ss z obrazu(EXTRACT SS),daj do BAD KREON RIP CHECKER,sprawdz i jak bedzie bad kreon rip to machnij go badsspatcher 1.2,potem ponownie INSERT SS w xdvd,wybierasz ten co naprawiles i obraz jest sprawny :)

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeżeli wszystko ustawiłeś tak jak w moim poradniku abgx360 to wszystko jest ok z obrazem.

Po co pierd... się w badsspatcher itp programy jak abgx360 robi to wszystko z automatu.

5. Bangog

Bangog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam Benq iXtream 1.41 ..

P.S
    Ustawiałem wszytko tak jak u ciebie $offtopic

Dzięki panowie bo zaraz jade po router i będę ciorał na Live .

@Edit
    Dla świetego spokoju dałem jeszce raz na abgx360 i pod kreno checker i wszytko OK

THX

Wczytywanie...

Poleć forum