1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bad sector

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez 666robsik666, Listopad 30, 2009.

1. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Kiedyś założyłem temat o wyskakującym komunikacie "wyczyśc płytę..."
    grając w assassin's creed lecz stało się to po tym gdy przewróciła mi się konsola(była ustawiona pionowo) do pozycji poziomej.Gra była zainstalowana na dysku lecz gdy wyjąłem grę widac było mocno zarysowane kręgi i potem gra nie działała.Tak samo miałem z COD 4 też potym jak przewróciłem konsolę i miałem tą grę zainstalowaną na dysku lecz gdy wyjąłem płytę była normalna zero rys.Ale grając na dysku nie działała a gdy grałem na samej płycie,wszystko działało.Ale otóż wczoraj grając w dodatki do gta 4 znowu przewrócił mi się zrestartował się jak zawsze wyjąłem płytę i było też czysta jak łza.Odpaliłem i na tym pierwszym dodatku w jednej z ostatnich misji wyskakuje ten komunikat.Odinstalowałem grę i uruchomiłem z płyty i w tym samym momencie się zacina a drugi dodatek nie chce się nawet uruchomic.Wcześniej wszystko działało dodam że dysk mam 120GB oryginalny.I tutaj moje pytanie czy da rade coś z tym zrobic czy pozostaje wymiana dysku albo nagrac grę na nowo lub może wymiana całego xboxa ?
    PS Sorka że nie mogę postawic litery "ci" bo klawiatura się psuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastakrolik

rastakrolik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli masz paragon i nie minął jeszcze rok od zakupu konsoli to zadzwon do MS i powiedz ze uszkodzil ci sie dysk. Wymysl przyczyne inna niz upadek konsoli, mozesz powiedziec, ze nie wiesz dlaczego nie dziala, poprostu nie dziala i tyle dodaj ze konsola lezala w poziomie caly czas wiec dysk byl tak jak by bokiem prawda ( to normalna pozycja konsoli, ale dyski sa raczej przystosowane do pracy w poziomie, a nie kiedy leza bokiem) powiedz, ze sie zawiesza jak grasz z dysku itp. sam cos wymyslisz. Nie beda raczej drazyc tematu. Powinni ci doslac nowy dysk w ciagu 15 dni. Wiem ze wysylaja bo pytalem jak zamawialem pada, pytalem co obejmuje gwaranja i pani Paulina powiedziala mi, ze wszystkie akcesoria ktore byly w zestawie w tym dysk. Dodam ze jak zamawialem pada nie musialem wysylac paragonu i starego pada zreszta ta sama pani powiedziala mi, ze nie bawia sie w odsylania zurzytych akcesoriów. Pozdr.

4. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedź ale dysk kupowałem odzielnie i nie mam już gwarancji...

5. rastakrolik

rastakrolik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli nie masz gwarancji na konsole, ale masz na sam dysk (rok od daty zakupu) to nadal aktualne jest to co napisalem wyzej, jesli nie masz juz na dysk to lipa. Pisze bo nie do konca zrozumialem czy nie masz gwarancji na dysk czy na konsole.

6. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na to i na to

Wczytywanie...

Poleć forum