1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Badanie techniczne skutera(przegląd)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawidek295, Wrzesień 18, 2012.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam posiadam skuter od sierpnia 2009r w dowodzie jest napisane "termin badania technicznego NIE DOTYCZY"
    Czy w takim przypadku nie muszę robić przeglądu czy jednak tak.
    Czytałem gdzies że są jakieś kryteria jak to w końcu wyglada
    Aha i chciałem dodać że skuter ma ściągnięte blokady czy jest sznsa że taki przeglad jakby musiał przejść czy przejdzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    zmienione jest i teraz badania sa co 2 lata na motorower, mam simsona i jezdze bez badan, jak zlapia to dopiero sie zrobi:D
    a za brak badan tylko papiery zabieraja i wypisuja kwitek na 7 dni ze trzeba te badania zrobic, przetestowane na 2 samochodach :D a czy przejdzie to juz pewnie zalezy od tego co sprawdza, ale pewnie przejdzie

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum