1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bądźcie pozdrowieni, xbox'owa brać!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Shogunatorix, Styczeń 13, 2016.

1. Shogunatorix

Shogunatorix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    2
    Nowym jest ja na forum tym i chciałbym wszystkich serdecznie pozdrowić, uściskać i w ogóle takie tam :D
    Na x360 gram juz w sumie calkiem dlugo, ale dopiero niedawno przekonałem sie do zakupienia subskrypcji gold. A wiąże się z tym oczywiście chyba najważniejsza możliwość, jaką daje gold, czyli granie po sieci. Ale do tego potrzeba znajomych, wiec jakby ktoś chciał pograć w fc4, dirta, czy na przykład mass effecta(*), to serdecznie zapraszam do nawiązania znajomości z moją skromną osobą.
    Pozdrawiam

(*) - to tylko niektóre gry, aktualnie akurat pykam te, ale mam też sporo innych i często też się wymieniam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam witam, ale nie sami xbox'owcy na tym forum siedzą ;)

4. Shogunatorix

Shogunatorix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    2
    Faktycznie, mój błąd!
    Witam wszystkich graczy!
    O, tak juz lepiej :D

Jabar lubi to.
  5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    OT : tia... zdarzają się i czarne (ryż)owce a i amatorów blaszaków nie brak ;)

Witamy na forum!

Mariusz86 i Shogunatorix lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum