1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Balans broni, poprawa lagów i spawnów... Patch do Call of Duty : Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 25, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Infinity Ward nie zasnęło w oczekiwaniu na kolejną odsłonę Call of Duty, tylko jak się okazuje pracuj nad nową poprawką do Call of Duty: Modern Warfare 3, która ma przynieść poprawę lagów m.in. w trybie TDM, zmianę zasad działania matchmakingu, poprawę spawnów oraz balans uzbrojenia. Pełną rozpiskę znajdziecie w rownienięciu newsa.

Poprawa lagów na Xbox 360 i Ps3 - tryb TDM posiada pewne opcje, które replikują lagi znane z MW2. Prace nad PC trwają, ale jest to inny fragment kodu.

Matchmaking (Xbox) - dominacja ma nowy sposób dobierania rozgrywek. Nie bazuje to już na regionie, lecz na kodzie kraju zawartym w IP.

Spawn (wszystkie platformy) - mapa Faceoff ma teraz więcej punktów odradzania, które są umieszczone bardziej logicznie. Całkowita zmiana punktów spawn potrwa jeszcze trochę.

DLC - Terminal jest już na Xbox 360. Wkrótce ogłosimy datę premiery na PS3 i PC. Mapa oczywiście będzie darmowa.

Problemy z DLC na PS3 - część z nich została rozwiązana. Mimo to są ciągle pojedyncze przypadki utraty subskrypcji Elite, co prowadzi do zablokowania możliwości gry i pobierania dodatków.

Balans broni - na pierwszy ogień poszły karabiny szturmowe i pistolety maszynowe. Głównym założeniem jest nie osłabiać, ale wzmocnić, to co odstaje zbyt mocno od reszty uzbrojenia. Nie wiadomo kiedy prace zostaną zakończone.

źródło : Balans broni, poprawa lagów i spawnów... nadchodzi patch do Call Of Duty: Modern Warfare 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Tej grze nic juz nie pomoze...

5 użytkowników lubi ten post.
  4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Lagow?
    Czas: Typ

0:20 Uruchomienie MW3
    0:40 Zaladowanie jakiejs mapy w TDM
    0:42 Spawn
    0:47 Zgon
    0:52 Respawn
    0:60 Zgon
    1:05 Respawn
    1:14 Zgon
    1:19 Respawn
    1:27 Zgon
    1:33 Respawn
    1:36 Zgon
    1:40 Respawn
    1:45 Zgon
    1:50 Cisniecie padem o sciane.
    Jakie tam lagi...

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak się potrafi grać, to ginie się tylko kilka razy na mecz. Od razu uprzedzam, że nie jestem fanem ani Coda ani BF'a.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    No wlasnie nie. Ilekroc siedzialem na TDM w MW3, Kazdy ginie co kilka/nascie sekund czesto i gesto. To Akcja/Arcade. Z BO bylo lepiej. :rolleyes: nie mam ratio 3.7 ale "skilla," tez mam.
    Az przypomniala mi sie jedna ze smiesznych akcja w BC2- Sam na wzgorzu vs 14 chlopa...one-by-one 14:0 dla mnie :) Bylo pieknie... Ostatnio malo kto gra.
    EOT, wracamy do tematu.
    Sniff
    Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  7. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Kolejny wielki patch mający 4mb? :)

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Krytykować każdy potrafi, ale podać argumenty, to już nie takie proste, co?

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Największa aktualizacja dla Modern Warfare 3 miała 8 MB, a to raczej nie poprawi tych wszystkich wad? Wątpię, żeby W OGÓLE coś poprawili w tym MW3.

10. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Hejter zawsze bedzie hejtowac.

Gra jest swietna i tyle :) Racja ze moze akcja w grze jest bardzo przyspieszona wzgledem poprzednich czesci co nie zmienia faktu ze nadal wymiata.
    Sparwia wiele przyjemnosci. I tak jak ktos wyzej napisal - mozna ginac 2,3,4 razy podczas rozgrywki :) a nie 20 :)

Respawny koniecznie nalezy poprawic.

11. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Gram w ta gre...
    20 Prestige. Kupiony Premium i powiem tyle.
    Wiecej nerwow na ta gre wywalam niz cierpie zabawy z gry.
    I tez nie jestem jakims slabym graczem. Ratio 2.8. I co z tego ze walne moaba jak pozniej znow nerwy, no prosze was...

Wczytywanie...

Poleć forum