1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bale pozostanie na okładce brytyjskiej wersji FIFA 14

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A więc grę na Wyspach reklamować będzie ktoś, kto w Premier League już nie gra.

Niby nie jest to obowiązek, ale akurat Brytyjczycy mogą pozwolić sobie na to, by na okładce ich wersji znalazła się gwiazda występująca w lidze angielskiej. Już wcześniej poinformowano, że na pudełku z FIFA 14, obok Messiego, pojawi się Gareth Bale z Tottenhamu.

Ale, jak pewnie dobrze wiecie, Walijczyk zawodnikiem londyńskiej ekipy już nie jest i za jakieś drobne pieniądze sprzedano go do Realu. Brytyjscy gracze zaczęli się zastanawiać - co zrobią z okładką, na której Bale miał występować w stroju Tottenhamu?

Już wiemy, że zmiany nie będzie i Bale zostanie - choć jeszcze nie wiadomo, w jakim stroju.

Dla wielu może to być nieistotny news, ale mimo wszystko to ciekawa sprawa - Waszym zdaniem EA Sports powinno postawić na kogoś z angielskiej ekstraklasy (nie oszukujmy się - akurat tam zastępcę by się prędko znalazło), czy tym bardziej powinni zostawić Walijczyka, który wciąż pozostaje świetną wizytówką gry?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ja nie wiem co robi lewandowski na polskiej.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Co prawda to prawda ale kogo mieli wybrać jak z naszej kadry każdy gra tak samo(poziom żenua)

5. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Jeśli chodzi o FIFE to będzie w pełni licencjonowana T-Mobile Ekstraklasa:)

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    yyyy ale co ma piernik do wiatraka? po pierwsze ze malo mnie interesuja problemy angielskiej FIFY ale skoro u nas moze byc Lewandooofski (OMG) nie grajacy w Polskiej lidze to na angielskiej moze byc Bale

7. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szkoda ,że dudka nie dali do polskiej:p. I większość i tak ściągnie pirata to im tito kto tam będzie.

8. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie i tak dziwi fakt, że w Anglii mogą mieć na okładce gościa w stroju klubowym. A mowa o zawodniku Premiership, czyli z ich rodzimej ligi, gdzie animozje są takie same jak wszędzie indziej na świecie pomiędzy kibicami. Zwłaszcza że nikt poza samym Bale'em i kilkoma innymi osobami nie mógł wiedzieć, czy transfer dojdzie do skutku.

Nie będę ukrywał, że mnie cholernie draznilaby na okładce np. gęba Radovica z Legii. Chociaż nie odbieram mu umiejętności, to po prostu powiedziałbym wtedy nie. I nie jest wowczas ważne jak świetna byłaby polska wersja jezykowa, bo jak już, to sciagalbym wtedy FIFE z zagranicy, żeby nie musiec oglądać tej czy innej facjaty. Albo wybrałbym predzej PES-a - tak dla zasady. Bo tylko zawartościa portfela mogę powiedzieć "nie".

Do czego zmierzam? Nieważne jak wielu antyfanow ma w Polsce Lewandowski, ponieważ wrzucenie go na okładke jest po prostu bezpieczniejsze dla EA niż wpakowanie tam grajka z Ekstraklasy.

/Wysłane z telefonu/

9. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Ja na ich miejscu na okładke dałbym Walcotta albo Wilshere'a :)

10. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    A dlaczego mieli by go usuwać z brytyjskiej okładki? Po prostu strój mu zmienią..

Jest walijczykiem, przecież reprezentacji nie zmienił, więc w czym problem?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

11. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Na przykład dlatego bo nie jest anglikiem i nie gra w angielskim klubie :)

12. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Od kiedy Walia nie należy do Wielkiej Brytanii?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

13. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Powiedz mi , czy na człowieka mieszkającego w Walii powiesz Anglik czy Walijczyk?

Wczytywanie...

Poleć forum