Bale pozostanie na okładce brytyjskiej wersji FIFA 14

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A więc grę na Wyspach reklamować będzie ktoś, kto w Premier League już nie gra.

Niby nie jest to obowiązek, ale akurat Brytyjczycy mogą pozwolić sobie na to, by na okładce ich wersji znalazła się gwiazda występująca w lidze angielskiej. Już wcześniej poinformowano, że na pudełku z FIFA 14, obok Messiego, pojawi się Gareth Bale z Tottenhamu.

Ale, jak pewnie dobrze wiecie, Walijczyk zawodnikiem londyńskiej ekipy już nie jest i za jakieś drobne pieniądze sprzedano go do Realu. Brytyjscy gracze zaczęli się zastanawiać - co zrobią z okładką, na której Bale miał występować w stroju Tottenhamu?

Już wiemy, że zmiany nie będzie i Bale zostanie - choć jeszcze nie wiadomo, w jakim stroju.

Dla wielu może to być nieistotny news, ale mimo wszystko to ciekawa sprawa - Waszym zdaniem EA Sports powinno postawić na kogoś z angielskiej ekstraklasy (nie oszukujmy się - akurat tam zastępcę by się prędko znalazło), czy tym bardziej powinni zostawić Walijczyka, który wciąż pozostaje świetną wizytówką gry?

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

the mistic

Banned
A ja nie wiem co robi lewandowski na polskiej.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
A ja nie wiem co robi lewandowski na polskiej.
Co prawda to prawda ale kogo mieli wybrać jak z naszej kadry każdy gra tak samo(poziom żenua)
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli chodzi o FIFE to będzie w pełni licencjonowana T-Mobile Ekstraklasa:)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
yyyy ale co ma piernik do wiatraka? po pierwsze ze malo mnie interesuja problemy angielskiej FIFY ale skoro u nas moze byc Lewandooofski (OMG) nie grajacy w Polskiej lidze to na angielskiej moze byc Bale
 

the mistic

Banned
Szkoda ,że dudka nie dali do polskiej:p. I większość i tak ściągnie pirata to im tito kto tam będzie.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Mnie i tak dziwi fakt, że w Anglii mogą mieć na okładce gościa w stroju klubowym. A mowa o zawodniku Premiership, czyli z ich rodzimej ligi, gdzie animozje są takie same jak wszędzie indziej na świecie pomiędzy kibicami. Zwłaszcza że nikt poza samym Bale'em i kilkoma innymi osobami nie mógł wiedzieć, czy transfer dojdzie do skutku.

Nie będę ukrywał, że mnie cholernie draznilaby na okładce np. gęba Radovica z Legii. Chociaż nie odbieram mu umiejętności, to po prostu powiedziałbym wtedy nie. I nie jest wowczas ważne jak świetna byłaby polska wersja jezykowa, bo jak już, to sciagalbym wtedy FIFE z zagranicy, żeby nie musiec oglądać tej czy innej facjaty. Albo wybrałbym predzej PES-a - tak dla zasady. Bo tylko zawartościa portfela mogę powiedzieć "nie".

Do czego zmierzam? Nieważne jak wielu antyfanow ma w Polsce Lewandowski, ponieważ wrzucenie go na okładke jest po prostu bezpieczniejsze dla EA niż wpakowanie tam grajka z Ekstraklasy.

/Wysłane z telefonu/
 

delimos1

Banned
Ja na ich miejscu na okładke dałbym Walcotta albo Wilshere'a :)
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego mieli by go usuwać z brytyjskiej okładki? Po prostu strój mu zmienią..

Jest walijczykiem, przecież reprezentacji nie zmienił, więc w czym problem?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

delimos1

Banned
A dlaczego mieli by go usuwać z brytyjskiej okładki? Po prostu strój mu zmienią..

Jest walijczykiem, przecież reprezentacji nie zmienił, więc w czym problem?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Na przykład dlatego bo nie jest anglikiem i nie gra w angielskim klubie :)
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Od kiedy Walia nie należy do Wielkiej Brytanii?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

delimos1

Banned
Powiedz mi , czy na człowieka mieszkającego w Walii powiesz Anglik czy Walijczyk?
 

Do góry Bottom