1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ballmer: Nowy Xbox 360 w 2010

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No proszę, muszę przyznać, że nie dowierzałem w plotki na temat nowej wersji Xboksa 360, która miała by się pojawić wraz z premierą Natala, ale wygląda na to, że jest to coraz bardziej prawdopodobne.

W swoim wystąpieniu w The Executive's Club of Chicago Steve Ballmer stwierdził, że w 2010 na półkach sklepowych pojawi się nowy Xbox 360 technologicznie bardzo zbliżony do aktualnej wersji. Konsola ma mieć bardzo naturalny interfejs i i wbudowaną kamerę, która rozpoznaje głos i ruch.

Wszystko to dla mnie brzmi jak zapowiedź pojawienia się nowego modelu 360, swoistego Super-Elite, oprócz przystawki, którą będziemy mogli podpiąć do aktualnych wersji konsol. Z tego co mówi Ballmer wynika, że Natal (czy jak to się tam będzie finalnie nazywało) będzie wbudowany w tę jednostkę, możemy też pogdybać, czy możliwe jest, że pojawi się też większy dysk twardy i jakieś inne udogodnienia (Blu-ray? wbudowane Wi-Fi?).

Ciekawe, czy będziemy mieć wtedy na rynku 4 rodzaje konsoli, czy może z którymś się pożegnamy. Jeżeli tak, to najsensowniej byłobyby pozbyć się najsłabszego modelu - Arcade.

Raczej nie ma co liczyć, że Ballmerowi chodziło o kolejną generację tej konsoli, bo jest na to - jak dla mnie - za wcześnie. MS na sprzedaż nie narzeka, w konsolowej wojnie zajmuje drugie miejsce, więc nie ma najmniejszego sensu wprowadzać Xboksa 720, czy jak tam będzie się następca aktualnej konsoli nazywać. Również strzeleniem sobie w stopę byłoby wprowadzenie Xboksa, na którym gry działałyby w zauważalny sposób lepiej. Po pierwsze podzieliłoby to rynek i sprawiło problemy deweloperom, a po drugie na pewno nie spodobałoby się klientom.

W każdym razie - wszystko wskazuje na to, że Natal wystartuje w przyszłym roku. Nie mogę się doczekać.

PS Warto też będzie poczekać na dokładny zapis tego wystąpienia i komentarz Microsoftu do całej sprawy.

PPS Przypominamy też, że swego czasu Ballmer potwierdził też LIVE w Polsce.

Ballmer: Nowy Xbox 360 w 2010

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nowa konsola jeszcze nie jest potrzebna na tytułach takich jak Just Cause 2 , Tekken 6 czy Alan Wake widać że jeszcze można z niej coś wycisnąć

4. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Będzie to nowa wersja X360 (coś jak PS2 i PS2 Slim lub PSP Fat i PSP Slim) a nie nowa generacja konsoli.

5. Barteek10

Barteek10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie podoba mi się to , będe musiał kupować nową konsolkę , żeby pograć ;/
    A miało działać na naszych konsolach ...

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja mam nadzieje że pojawi sie natal oddzielnie do konsoli, nie mam zamiaru kupować 2...

7. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    To wy chyba M$ nie znacie jak macie takie zmartwienia...on będzie sprzedawał Natal gdzie tylko się da i jak się da.
    Na pewno będzie można oddzielnie kopic PN-wszak jest 30 miliony potencjalnych klientów.Nikt nie pogardzi taka szansa na zarobek.

8. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jeżeli to tylko nowy model konsoli to jestem jak najbardziej za.Choć i tak tego nie kupię.Ale jeśli ma być to całkowicie nowa konsola nawet z minimalnie podrasowanymi wnętrzościami to jest to nie fair.Gry będą miały wychodzić już tylko na tego nowego XBOX??? Tylko dlatego ,że coś tam podkręcili mocniej w środku??? OMG!!! Choć M$ chyba nie jest taki głupi ,żeby wprowadzić już teraz konsolkę nowej generacji.Developerzy nie wiedzieli by co zrobić.Nie opłacał by im się tworzenie gier na normalną X360 i tą ulepszoną.Mam nadzieję że będzie to po prostu nowy model konsoli z tym dodatkami.Amen

9. mika21

mika21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prezes Microsoftu, Steve Ballmer, wczoraj, na konferencji prasowej w Executive's Club of Chicago, zdawałoby się potwierdził, że firma zamierza wypuścić nowego Xboksa 360 z wbudowaną kamerą w 2010 roku. Szef działu zarządzania Xbox 360 i XBL, Aaron Greenberg powiedział dziś: "Nie będzie nowej konsoli".

"Nie zamierzamy wypuścić nowej konsoli w najbliższym czasie. Myślę, że [Ballmerowi] chodziło o Project Natal".

"Chcemy, żeby ludzie wiedzieli, że jesteśmy niezwykle podekscytowani Project Natal, ale jesteśmy ledwo w połowie obecnej generacji. Jesteśmy zadowoleni z Xboksa 360 i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Po prostu pokazujemy zupełnie nową kategorię grania".

Gdy został zapytany o to, czy Microsoft zastanawiał się nad zintegrowaniem technologii Natal z Xboksem 360, Greenberg odpowiedział: "Tak, zastanawialiśmy się nad tym, ale nie ogłaszaliśmy jeszcze żadnych informacji w tym temacie, tak jak i nie ogłosiliśmy jeszcze daty premiery i ostatecznej nazwy naszego projektu".

"Chodzi nam o to, że Natal będzie działać na Xboksie 360, więc nie trzeba kupować nowej konsoli. To, co robimy wyjątkowego, to, że zamiast prosić cię o zainwestowanie w nową generację sprzętu, rozszerzamy obecną przez dodanie zupełnie nowej kategorii rozrywki z Project Natal
    Microsoft: Nie będzie nowej konsoli w 2010 - Nowinki - Gry - Wirtualna Polska

10. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ja bym nie czekał na nowego xboxa 720 - bo gry skoczą pewnie na 290zł, będzie ich z 10 na rok - cena konsoli będzie z kosmosu na początku i zaraz wtedy zdechnie xbox360 (jak już przerabialiśmy z xbox1)
    i zapomnijcie o piratach
    czyli co - czeka ktoś z utęsknieniem na nextgena???

11. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Po prostu bedzie nowa wersja (może z minimalnie lepszymi bebechami ale to nie sprawi odrzucenia przez developerów starszych wersji konsol) i koniec żadna nowa konsola , M$ nie mógł by sobie na to pozwolić. I ta nowa wersja (pewnie jakaś mniejsza czy coś) bedzie z Natalem od razu ale nie z wbudowanym !!! Jak już ktoś na innym temacie dobrze napisał , Natal to coś w rodzaju EyeToy w PS i jakiegoś podobnego urządzenia w Wii (nie pamiętam nazwy) , te urządzenia muszą być albo nad albo pod TV , więc Natal nie może być wbudowany w Xboxa. A samo zmniejszenie konsoli też jest dla mnie dziwne , skoro nawet Jaspery sie grzeją a oni chcą to jeszcze zmniejszyć , pewnie bedziemy musieli trzymać konsole w miskach z ciekłym azotem ...

12. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli będą wydawali te same gry na naszego X360 i tego podrasowanego, to wszystko w porządku. Mam nadzieje, że ten nowszy xbox, to tylko wersja, a nie nowy model.

13. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po co "nowa" konsola z tymi samymi bebechami? :|

14. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    nie dokładnie z tymi samymi na pewno zrobią dawno zapowiadanego x-a z płyta valhalla 45nm 45nm dołożą natala i sprzedadzą 1.5 raza drożej (Suuuuper) :p

15. vax

vax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To poprostu taki dodatek jak Dysk do Arcade ;)

16. barszcz91

barszcz91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    suwałki
    ja widziałem trailer tej nowej konsoli YouTube - Project Natal: E3 first look jest taka sama jak np: premium czy arcade. wystarczy będzie kupić samą konsole bez padów i akcesori. dysk i te inne będą pasić do tej nowej(moim zdaniem) m filmiku widać tako samą konsolę jak premium. broń boże żeby tylko nie wyszła żadna konsola x720. naszczęście wychodzi tylko x360 ulepszony.:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum