1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bambam BAN !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez keniou, Październik 8, 2013.

1. keniou

keniou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witajcie,

Pewnego pięknego, słonecznego popołudnia grając w MW 2 online otrzymałem piękny prezent od Microsoft-u a mianowicie 14 dniowy (nie trial) a ban. Myślę sobie czemu ? Nie gram na piratach (konsole nie przerobiona), płyty oryginalne moje własne. Widzę tylko jedną przyczynę: wejście na zhakowany serwer (to nie ja hakowałem) i odkrycie wszystkiego co możliwe albo zgłoszenie innych użytkowników (za dobrze gram ?). Ktoś ma jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak któreś z tych.

@down
    Dostałeś upomnienie za jakieś oszustwo lub zachowanie np przeklinanie zgłosili Ciebie inni gracze lub jak piszesz jesteś taki dobry że ktoś tego nie mógł wytrzymać i raportował Ciebie.

4. keniou

keniou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chodzi mi o bardziej szczegółową odpowiedź. Gram dłuższy czas w tą grę i potrafię odróżnić zhakowanych od normalnych grajków i wiem o tym że ci zhakowani jakoś grają nadal bez banów. Czyli mam rozumieć, że Microshit mnie lekko pisząc wyd!@#!@ bez mydła...

Czy mogę liczyć w takim wypadku na usunięcie postępu w grze czy odkrytego prestiżu ze strony Ms?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Poleć forum