1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban a dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheSonyMix, Grudzień 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Witam was wszystkich bardzo serdecznie.

Niedawno kupiłem xboxa 360 arcade, więc teraz chce sobie dokupić dysk. Dysk chce kupić jednak używany. Więc moje pytanie brzmi następująco.
    Czy jak ktoś dostał wcześniej bana (wcześniejszy posiadacz dysku), i ja takowy dysk kupie, to czy ban przeniesie się automatycznie na moją konsole, czy nie? Czy bany M$ rozdaje na konsole, profil czy dysk? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie dostaniesz Bana

4. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie, ban jest na konsole nie na dysk.

dysk ze zbanowanej konsoli bez problemu zadziala na niezbanowanej.

5. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Dziękuje wam za odpowiedź. Pozdrawiam was i proszę moderatora o zamknięcie tego tematu.

6. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    A ja mam troszkę inne pytanie aby nie tworzyć nowego tematu - Na jakiejś stronie o Xboxach wyczytałem iż wcześniej MS dawał bany na konsolę które jednak nie blokowały możliwości instalacji gier na dysku bo "nowe" bany które blokują możliwość instalacji plików na dysk według autora są rozdawane od dość krótkiego czasu. Był nawet program do sprawdzenia swojej wersji bana, wszystko wyglądało dość wiarygodnie ale ile w tym prawdy ? Może ktoś z was wie coś na ten temat ?

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    Jednak jesli masz najnowszego dasha to juz po ptokach,w samym dashu jest te info o rodzaju bana.Ludzie ktorzy mieli bana np rok temu po najnowszych upach dasha nie mogli juz instalwoac gier na dysk...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum