1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban a gry działają.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez skull, Grudzień 4, 2011.

1. skull

skull Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Ostatni po dłuższej przerwie odpaliłem xboxa i chciałem połączyć się z netem a tu pisze że konsola zablokowana :( a nie grałem nigdy wcześniej przez sieć jedyne co to bardzo dawno temu pobrałem z 2 gry demo. Wszystkie gry jakie mam oryginalne i nie działają a czytałem że po banie to napęd nie działa. Chciał bym sobie pograć w nowe gry i nie wiem czy aktualizować ixtrema na 2.0 (czy to w ogóle ma jakiś sens) czy nie konsole przerabiałem dawno i mam ixtrema 1.6

2. Lotnik421 Xbox One

3. GeT

GeT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    a czemu napęd miałby nie działać przez bana na xbl?
    wyślij mi to info

4. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz zaktualizować ponieważ nie masz cichej aktualki z racji braku live więc nowe gry offline będą działały.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ban nic nie szkodzi tylko się z live nie połączysz już . nie jestem pewien czy dalej ms blokuje dostep do dysku i konsola uszkadza profile. i dobry pomysł z lt 1.6 łączyć się z live:)a lt 2.0 sądze ,że ma ale bana nie zdejmie

6. skull

skull Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mi ulzyłoże mogę dalej grać na konsoli single player, bo juz myślalem że nic z niej:)

Wczytywanie...

Poleć forum