1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban a gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goQ, Marzec 27, 2010.

1. goQ

goQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Moja konsola została zbanowana jakieś 3 miesiące temu w związku z czym, uprzejma pani w infolinii poinformowała mnie o utracie gwarancji. Niedługo po banie pojawiły mi się dwie czerwone diody. Konsolę zaniosłem do jednego z wrocławskich serwisów i za naprawę zapłaciłem 250 zł. Na konsolę czekałem jednak aż 3 tygodnie. Dziś dowiedziałem się w innym serwisie, że pomimo bana mojego X'a najprawdopodobniej odesłano do MS, dlatego rzekoma 'naprawa' trwała tyle czasu. Czy jest to możliwe? Czy jeśli MS wymienił wnętrze konsoli, to czy dalej będzie zabanowana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox_360

xbox_360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    250zł?!! No to Cię kolego nieźle w konia zrobili. Tym bardziej że dwie diody sygnalizują przegrzanie procesora GPU lub CPU a nie fizyczną usterkę. Wystarczy wymiana pasty termoprzewodzącej co możesz sam zrobić bez problemu. I jeszcze 3 tygodnie... Serwis MS nie przyjmie zbanowanej konsoli do naprawy

4. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
  5. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teoretycznie jest to niemożliwe żeby Ci wymienili, w praktyce mogło przejść bo w serwisie ms wszystko się może zdarzyć, najlepiej sprawdź po numerach seryjnych konsoli (jeżeli została wymieniona cała jednostka i znasz stare albo chociaż datę produkcji)

Wczytywanie...

Poleć forum