1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban, a konto na xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hazardzik, Maj 4, 2011.

1. hazardzik

hazardzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

Założyłem sobie konto na Xbox live i od trzech dni gram on-line. Obecnie gram na przeróbce, ale zobaczywszy, że Xbox live i gra on-line to fajna sprawa, postanowiłem że za jakiś czas kupię drugą konsolę (oryginalną) i zacznę grać legalnie.
    Zastanawiam się nad tym, co się stanie z kontem jeśli otrzymam bana. Czy konto zostaje i będę mógł się zalogować na nowej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Bana dostaje się na konsole. Gdy otrzymasz np. bana i zakupisz inną konsole bez problemu będziesz mógł odzyskać swój tag gracza wraz z wszystkimi osiągnięciami.

4. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to cieszę się :)
    W takim razie mogę inwestować w M$ P.

Rozumiem, że też konto gold nie przepada :>

5. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Konto się nie zmienia, nadal będzie "złote". ;)

6. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ostatnie pytanie.

Słyszałem, że dostając bana nie można było zapisywać gier na dysku. Czy na tą chwilę coś się zmieniło?
    Zastanawiam się nad ściągnięciem gry limbo (super gierka), chyba za chwilę kupię trochę punktów żeby ją ściągnąć :p.
    Załóżmy, że kupię drugiego X360, czy po przełożeniu dysku i odzyskaniu taga oraz konta, będę mógł odpalić tą gierkę?

7. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dysk jak przełożysz nie będzie działało będziesz musiał przenieść licencję na inna konsole.poczytaj na forum o przenoszeniu licencii
    (licencję można przenieść RAZ na rok !)

8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    za darmo - bo możne też przenieść za kasę

9. matik177

matik177 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Posiadam obecnie oflagowana konsole i jak wyjdzie battlefield 3 to kupuje oryginalke i zamierzam wykupic sobie gold na rok i gdybym (oby nie ) dostal bana to kupuje sobie nowego xboxa odzyskuje tag i dalej mam ten gold? Nie przepada mi cale konto? Bo gdzies tak czytalem ze moze byc zblokowane cale konto i abonament przepada.

Planowalem w ogole kupic nowa konsole bez bana flagi itd. czysta ale puki nie dostane bana to chce na tej pociagnac jeszcze tylko wlasnie boje sie zeby mi roczny gold nie przepadl.

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Konto zostanie pod warunkiem że i ono nie zostanie zablokowane. Oczywiście jeśli mówimy wyłącznie o przeróbce napędu wtedy konto będzie niezbanowane. Jeśli bawiłeś się w non-jtagi i inne kombinacje z kontami nie możesz być pewny.

11. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    i jeśli wyłapiesz bana to Twój profil bedzie jakby zepsuty, na zbanowanej konsoli bedzie śmigał, bedziesz nabijał Game sCre, a jak wsadzisz profil do drugiej konsoli (np pendrive) to wtedy bedzie jako profil uszkodzony i bedziesz musiał odzyskać tag gracza, czyli acheievementy, które wbiłeś na konsoli zbanowanej przerobionej przepadną, lepiej bana nie dośtać i kupić druga konsolę, grać na przerobionej, przechodzić grę offline, podpinasz profil pod konsolę nieprzerobioną ,achievementy sie aktualizują a nie ma opcji ze bedzie ban...

12. matik177

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wczesniej mialem zwyklego flasha nic wiecej i dostalem flage. Teraz chce kupic oryginalke BF3 i tylko w to grac w multi ale boje sie ze jesli dostane bana to roczny gold mi przepadnie. Bo jesli dostane bana to po prostu kupuje nowego xboxa odzyskuje tag gracza z goldem i gram dalej tylko nie wiem czy bede mial taka mozliwosc. Na osiagnieciach mi az tak nie zalezy tylko zeby gold nie przepadl bo szkoda kasy. Bo statystyki z gry zostana na pewno?

13. vielebny666

vielebny666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po trzech miesiącach podłączyłem się do netu i po dłuższej aktualizacji okazało się że nie mogę grać na piratach tylko na oryginałach.czy dostałem bana czy tylko wywalili mi flasha? help

14. matik177

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Aktualizacja usuwa przerobke wystarczy zrobic od nowa i bedzie ok. To nie ban.

15. vielebny666

vielebny666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kamień z serca! Ale znaczy że na live raczej nie pogram? Tak będzie przy każdej próbie połączenia z live?

16. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  17. matik177

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jak? Moge kupowac gold na rok i grac na oflagowanej? Jak dostane bana to kupuje nowa konsole odzyskuje tag i dalej mam tego golda?

18. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli nie odpaales gier no jtag to po banie na konsole mozesz odzyskac tag gracza

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

19. matik177

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli bana na profil dostać można tylko i wyłącznie jeśli grało się w gry no jtag? Jeśli tego nie robiłem to grozi mi "tylko" ban na konsole a profil z goldem będę mógł odzyskać na nowej konsoli?

20. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Tak .. już 8 razy Ci na to odpowiedzieli ;D

21. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    przeżyłem dwa bany, konto zostaje bez obaw, nowa konsola przenieś licencję (można raz na 4 m-ce) i zabawa od nowa

Wczytywanie...

Poleć forum