ban a zgrywanie gier na dysk

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
chciałbym żeby w końcu wyjaśniono jak to jest ze zgrywaniem gier na dysk po banie:
można je zgrywać czy nie? a czy jeśli nie można to na każdy dysk czy tylko na nieoryginalny.
niech dadzą znać ci co mają bana i dysk
 

Krystian69

Użytkownik
Użytkownik
nie mozna zgrywać gier na dysk :/
 

Sasuke659

Świeżak
Świeżak
i te co miałeś na dysku po instalowane też nie działają ^^ :(sprawdzone:(
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
i te co miałeś na dysku po instalowane też nie działają ^^ :(sprawdzone:(
wtf!? a na dysku po zbanowanym koncie da rade zgrywać gry po podłączeniu do innej konsoli?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Banowana jest konsola a nie dysk! Dysk na innej - niezbanowanej - konsoli na swoim koncie będzie normalnie działał
 

Krystian69

Użytkownik
Użytkownik
to jak ja mam na drugiej płycie dodatek to nie zainstaluje tego dodatku przypadek forza 3 dvd 2 ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Akurat dodatek do Forzy się zainstaluje. Wkładasz 1dvd z Forzą do napędu => odpalasz gierkę => wyskoczy Ci komunikat o wsadzeniu 2dvd w celu zainstalowania dodatków => instaluj się...

Na szczęście akurat to da się zainstalowac
 

cczarnyy_

Świeżak
Świeżak
Jak oni rozpoznają że wgrałem na dysk pirata?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale oni tego nie rozpoznają.. Oni blokują po prostu konsolę i możliwośc instalowania gier na dysk... Oni rozpoznają to, że masz flash napędu
 

zabiel

Użytkownik
Użytkownik
A jak to jest z save`ami ? jak bede mial nowa konsole da rade skopiowac savy ze zbanowanej na nowa ?
 

HungryMan

Świeżak
Świeżak
Jak oni rozpoznają że wgrałem na dysk pirata?
To taki bonus do bana od M$ żebyś na dłużej zapamietał. Boli jak ch***a prawda:D
 

patrykvel

Świeżak
Świeżak
A jak to jest z save`ami ? jak bede mial nowa konsole da rade skopiowac savy ze zbanowanej na nowa ?
Tez wlasnie jestem tego ciekaw bo szkoda mi stracic wszystkie savy ktore mam na nowym dysku 250GB :(

Edit- a gdyby np sprobowac przez karte pamieci przerzucic save?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
to blokada zgrywania piratów czy też oryginałów?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ogólnie gier
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie save działają , przenosisz dysk z zbanowanej konsoli na niezbanowaną i działa . Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
 

patrykvel

Świeżak
Świeżak
Jednak okazuje sie ze jest mozliwosc przywrocenia dzialania save w nowej konsoli, ponizej podaje opis znaleziony na innym forum.

Originally posted by MingFu napisał:
Hey guys I think I may have found a way to uncorrupt your game saves. My friend tried it last night and said it worked. First you need an unbanned 360. Next slap your"corrupted hard drive" on the unbanned 360. Now delete your gamer profile,BUT be sure to select just to delete the profile and keep everything that is attached to it. Once this is done sign on xbox live and recover the gamertag you just deleted. Once this is done all your gamesaves should be in perfect working condition.
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się tego zrobić bez podłączania do live'a?
 

only

Użytkownik
Użytkownik
Akurat dodatek do Forzy się zainstaluje. Wkładasz 1dvd z Forzą do napędu => odpalasz gierkę => wyskoczy Ci komunikat o wsadzeniu 2dvd w celu zainstalowania dodatków => instaluj się...

Na szczęście akurat to da się zainstalowac

Ale czy on te dodatki będzie później wczytywał podczas gry?
 

wezyk20

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak ostatnio podłączyłem zbanowany dysk z moim kontem na niezbanowanej konsolce i chciałem pograć na moim profilu. Niestety na tej konsoli pokazywało że profil uszkodzony. Wróciłem do mnie do chaty i na mojej wszystko działa. Dodam że miałem na dysku drugi profil który na tamtej konsoli odpalił.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale czy on te dodatki będzie później wczytywał podczas gry?
Już parę osób z tego forum pisało, że tak. Normalnie działa
 

Do góry Bottom