1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BAN, a żywotność konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SebeekS, Grudzień 6, 2009.

1. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Siemka, pewnie wiele osób najedzie na mnie, że ten temat był wałkowany kilkaset razy na forum ale mam pytanko :D aktualnie mam konsolę z płytą główną jasper, i gram z ix1.6 na xbl.

1)Dotychczas wszystkie gry instaluje na dysku, gdy dostanę bana i będę grać z płyt, czy żywotność konsoli się znacznie skróci ?
    1a) Czy gry będą "chodzić" zauważalnie wolniej, a konsola głośniej ?

PS. Pokój piratom grającym na xbl :yeye:

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. napęd a raczej laser może paść jednak sporo szybciej
    2. będzie na pewno dużo głośniej

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1) W minimalnym stopniu
    2) Gry laduja sie od 3 do 7 sek. dluzej. Ale za to w takie GTA 4 bardzo ciezko grac z plyty poniewaz tekstury sie za wolno wczytuja. Tak konsola chodzi o jakies 70% glosniej. ( ja sobie nie wyobrazam grac z plyty... ten szlum jest dobijajacy)

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    A jak sprawa się ma z GTA:The Episodes from Liberty City ? Podobno trzeba zostawić konsolkę na 5 minutek i sobie wszystko "zbuforuje", to prawda ? Jeśli kiedyś wyjdą gierki, które będą wymagały dysku np. na 4 płytkach wyłącznie do instalacji, to sądzicie że ci z banem sobie pograją w nie ? :)
    Pzdr

6. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No jak bez dysku w gta dlugo sie tekstury ładują przeważnie jak szybko jedziesz to nie widzisz drogi i zamazane budynki.
    Takie gierki raczej nie wyjdą na 4 płytach dl 8,5gb bo to by była przesada i to wielka prędzej to wyjdzie już nowy xbox lub nastąpi koniec świata:D:p Jak na razie wychodzą gry z dodatkami tyle że te dodatki się instalują nawet na zbanowanej konsoli z brakiem możliwości instalacji gier weźmy pod uwagę np: forze 3

7. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1) żywotność lasera spadnie
    2) konsola będzie dużo głośniejsza. Gry dłużej się ładują.

Ja najpierw kupiłem sobie arcade bez dysku. Tydzień gry z płyt i się poddałem. Szum był nie do wytrzymania. Kupiłem kieszen do WDka i teraz wszystkie gry instaluję na dysk.

btw co do zbanowania pamiętaj, że już można odblokować możliwość instalacji gier na dysk na zbanowanej konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum