1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban / Czy nie ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ZenStone, Wrzesień 8, 2009.

1. ZenStone

ZenStone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko .......
    Mam przerobiona konsole na iExtreme 1.5 mam kilka oryginalnych gier ktore zakupilem przed przerobieniem konsoli , jezeli gralbym na Xbox Live tylko na tych oryginalnych grach moglbym zostac zbanowany ? A kiedy odlaczalbym xboxa od neta i gral na piratach po czym go podlaczal i gral na oryginalach na Live , tez moglbym zostac zbanowany ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    jestes juz setna osoba ktora pyta o to samo w pierwszym poscie i ktora nawet nie przejzy forum tylko od razu z grubej rury zasmieca forum
    odpowiedz na twoje pytania brzmi poszukaj na forum

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    a szukałeś trochę na forum?,identycznych pytań były dziesiątki,ile razy można odpowiadać na to samo pytanie...

5. ZenStone

ZenStone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ej no jestem tutaj nowy czytam cos w jakims temacie ale nie znajduje odpowiedzi na moje pytanie . Wiec skoro znasz odpowiedz to mi powiedz !

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1.raczej nie
    2.czasami tak
    3.kosz

Poleć forum