1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban czy nie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PiotreKk, Maj 4, 2010.

1. PiotreKk

PiotreKk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    Witam otóż kilku moim kolegą poleciał ban za granie na XBOX LIVE otóż ja jeszcze po przerobieniu ani razu nie podłączyłem do neta i otóż nasuwa się moje pytanie kolega twierdzi,że już mam bana ale ja nie podłączyłem do netu to mówi "i tak czeka na ciebię" jak można zablokować LIVe zeby nie dostać bana? czekam.:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Jak nie podłączałeś to cie nie oflagowali i bana nie będziesz mieć. Jak się podłączysz to mogą Cie oflagować tzn. Będziesz w kolejce do bana.
    Ale nie którzy grają nawet latami na przeróbce na xbox live bez bana.
    Trzeba mieć farta :]
    pzdr.

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie podłączałeś do neta to jak możesz dostać bana?? MS wysłał wróżki które weszły w konsolę....
    Jeśli nie podłączysz do neta to na 10000% nigdy nie dostaniesz bana.
    Jeśli podłączysz to nei zna się dnia ani godziny. Możesz dostać za dzień, dwa, możesz też za parę miesięcy, a możesz i w ogóle. nikt tego nie wie :p
    Ja dziś grałem w FIFĘ 10. Jak na razie odpukać bana nie ma.

5. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    a ja słyszałem ze fala banów zkończyła sie z rokiem 2010 ale pożyjemy zobaczymy jak narazie gram i bana nie mam

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ja od siebie dodam że jak się nie podłączałeś do neta to graj póki możesz przez XBL bo fala banów będzie dopiero na póżną jesień ( wrzesień-pażdziernik ) więc korzystaj z LIVE póki możesz . Poza tym teraz jak dostaniesz bana to nie blokują HDD tylko dostęp do XBL więc nic właściwie nie stracisz . Bo tak nie grasz ze strachu a inaczej jak grasz i dostaniesz bana . Ja gram na przerobionej i się o bana nie boję . Przynajmniej będę zadowolony że wykorzystałem XBL ile się dało , za nim dostanę bana .Będzie co ma być .

7. bryan666

bryan666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    włocławek
    u mnie było tak że grałem ok. 2 miesięcy przez livie i było ok, odłączyłem konsolę od neta i niedawno chciałem zrobić aktualizę a tu "masz babo placek:(" BAN:( ale to i tak nic nie szkodzi bo aktualizę można zrobić na offline i wszystko gra jak należy, no chyba że masz świeżo kupionego x-a to nie podłączaj lepiej bo szlag trafi gwarancję hehe...

Poleć forum