Ban - czym grozi?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

muniek110

Użytkownik
Użytkownik
siemka
mam przerobiona konsolke i gram offline, jednak chce sie przezucic na live a boje się bana. Jesli wymienie naped na nie przerobiony to nie bede mial bana??
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
bana też możesz dostać za wymianę napędu więc odradzam
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem ze jak włożę do xboxa nie przerobionego pirata i zagram na live to automatycznie bana dostanie sie ?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Tak dobrze rozumiesz dopiero podczas fali banów.
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem ze ta fala banow najczesciej jest na jesien . To prawda ?

Bo rozumiem ze z przerobka ixtreme 1.6 jest mniejsze prawdopodobieństwo otrzymania bana podczas tej fali ?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
W zeszłym roku było na jesień wcześniej to nie wiem a czy z ixtreme 1.6 jest mniejsze prawdopodobieństwo bana to nie wiadomo bo od kad wyszedl to nie bylo fali banow.
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
jak dla mnie to Ci którzy robią Iextrema nie mają zbytniej możliwości od uchronienia przed banem , ale w wiekrzości przypadków ban danego osobnika jest poprostu pechem
 

zalek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja slyszalem ze mozna odbanowac konsole dajac 100zł do M$ ... czy to prawda?:D
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
wątpie :D
Nie opłacało by im się to ;) A po drugie to by wyglądało tak jak by M$ popierał piratów :D
 

edgorek

Banned
Użytkownik
...
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
bana też możesz dostać za wymianę napędu więc odradzam
Sratatata... :whistle: Po tygodniu od kupna Xbox'a (koniec stycznia 2009) włożyłem do niego drugiego, osobnego, przerobionego Lite-On'a z wcześniejszą datą produkcji niż oryginał i jest cały czas podłączony do Live. Grałem online dużo razy zarówno na oryginalnych jak i na kopiach i jeszcze bana nie dostałem :p Konsole mam prawie że pół roku ;) Oryginałek leży w szufladzie zapakowany i czeka na RROD'a :p

Najlepiej to zrobić tak - kupić drugi, osobny napęd, wysłać komuś do przeróbki. Ten "ktoś" wyciąga sam klucz z oryginała bez naruszania plomb i "wsadza" do drugiego oraz wgrywa iXtreme 1.6. Grasz praktycznie bez ryzyka bana, chyba że M$ zrobi "tsunami"... :p
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Oryginałek leży w szufladzie zapakowany i czeka na RROD'a :p

Najlepiej to zrobić tak - kupić drugi, osobny napęd, wysłać komuś do przeróbki. Ten "ktoś" wyciąga sam klucz z oryginała bez naruszania plomb i "wsadza" do drugiego oraz wgrywa iXtreme 1.6. Grasz praktycznie bez ryzyka bana, chyba że M$ zrobi "tsunami"... :p
Jak Ci dadzą bana za granie to po Ci ten napęd z szafy :D lepiej dać 150zł za naprawe RROD niż bawić się w takie coś
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Liczę na łut szczęścia ;)
 

Pafeq

Świeżak
Świeżak
chcialem zapytac czy jesli bede mial przerobionego xboxa flashem ixtreme 1.6
i bede gral na piratach offline i nie podlacze konsoli do neta to nie zostane zbanowany?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy ze raz podłączysz i już istnieje możliwość ze podczas fali cię zbanuja.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
A fale są częste czy jak to tam ?
A co wy gadacie przecież Ban leci na napęd więc wymiana i jest ok.
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
A fale są częste czy jak to tam ?
A co wy gadacie przecież Ban leci na napęd więc wymiana i jest ok.
1. Nikt tego nie wie kiedy są... To by było bez sensu.
2. Ban leci na konsole... Także, co my gadamy, to wiemy, a co Ty gadasz, to zastanów się dwa razy :rolleyes:
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Chyba microsoft wie że piractwa wpływa na świetną sprzedaż Konsoli więc dlatego nie ma aż tylu banów ale też to bessens płatny net robić w konsoli.

Lwr ale na logiczne myślenie tak to wychodzi.
Widziałem już oferty odbanowania konsoli.
A skoro ban nie leci na napęd to niby na co?
Dokładnie na klucz napędu.
Przecież gdyby leciał na coś innego (wydaje mi sie że logicznie tylko na płyte by mógł jeszcze) to konsola by wogle w offlinie nie pracowała...
Skoro Lwr wiesz lepiej to wytłumacz na co niby ten ban idzie...
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
looooool!
ban idzie na numer seryjny, id konsoli.
mając bana nie połączysz się z live, bo konsola wysyła swój id i jest on odrzucany przez xbl i tyle.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
A to sory bo na rozum nie przyszło mi to ;)
Ale na ban da sie zmienić id konsoli tylko trzeba wiedzieć jak.
blablabla ze sie nie da;) założe sie że ktoś kto zna sie na tych sprawach albo jakiś serwisant wyszkolony w xboxie który zna sie na swojej robocie da rade zmienic klucz ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom