1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban i dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CFCKoniu, Październik 13, 2010.

1. CFCKoniu

CFCKoniu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Czy jak mam przerobioną konsole i mam w niej dysk 20 gb to jak dostane bana to ten dysk dalej będzie funkcjonował na tej konsoli (bez instalacji i uruchamiana gier) czy w ogóle nie będzie chulał nawet na savy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Facepalm

Facepalm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jeżeli masz najnowszego Dashboarda (jak nie to zaktualizuj) To jak dostaniesz bana to na zawsze zostanie ci zablokowana dostępność do XBOX LIVE Dysk jak i cała konsola będzie chodzić

4. CFCKoniu

CFCKoniu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak nie zaktualizuje teraz i mi zbanują to jest możliwość aktualizacji po fakcie?

Tzn. jak nie zaktualizuje to dysk będzie dalej działał aby wgrać tego dasha na nowo?

5. Facepalm

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Krótko i na temat: Tak :)

Ale ja bym zaktualizował bo daje on dużo nowych opcji no chyba że masz najnowszego. A jeszcze nowszy dash wydzjie 4 listopada

6. CFCKoniu

CFCKoniu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jeśli podłączyłem konsole do xbl i byłą jakaś aktualizacja to zaktualizowało mi na najnowszy czy muszę z pena to zrobić?

Aha i jeśli już zaktualizuje i dostane bana to i tak dysk będzie full sprawny na tej konsoli?

Bana mogę dostać tylko wtedy gdy bawię się w konsoli czy też wtedy gdy gram w jakąś grę?

7. Facepalm

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Tak już ci zaktualizowało masz najnowszy DashBoard.

Jeżeli byś teraz dostał bana to tracisz usługe Xbox live w swojej konsoli na zawsze

8. mistrzunio

mistrzunio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co pamietam to mozna bylo odblokowac dysk,ale konsola bedzie zablokowana (XBL).

9. CFCKoniu

CFCKoniu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli mogę dostać teraz bana a dysk full sprawny dalej będzie?

"Bana mogę dostać tylko wtedy gdy bawię się w konsoli czy też wtedy gdy gram w jakąś grę?"

To jak? odpowie mi ktoś na te 2 pytania?

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    upowanie co 24h, report
    1. ta
    2. bana dostajesz za podlaczenie do sieci i zalogowanie do LIVE

Wczytywanie...