1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ban i kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gentillo, Styczeń 17, 2012.

1. gentillo

gentillo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W zwiazku z nabyciem konsoli i jej natychmiastowym przerobieniem pojawilo mi sie kilka pytan zwiazanych z tematem banowania. Wiem, ze to wszystko gdzies tu jest ale jest kilka pytan i watpliwosci ktore mi sie pojawily.
    1. Kiedy ostatnio zdarzyly sie jakies bany?
    2. Jak w tym momencie wyglada ban? Odlaczenie od xbl czy rowniez blokada dysku?
    3. Czy jest jakies oficjalne lub nieoficjalne stanowisko microsoftu w temacie banowania.
    4. Czy niebiezpieczne jest tylko granie przez xbl czy samo podpiecie do internetu. Nie interesuje mnie gra online. Ale juz na przyklas sciagniecie jakiegos dlc czy dodatkow lub patchy do gier jak najbardziej.
    Dla porzadku moja konsola to slim 4gb + 250gb hdd. Lt w wersji 2.0 z przerobieniem na 3.0 w najblizszym czasie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Ostatnio fala banów była w 2009, teraz może są jakieś pojedyńcze przypadki... Mało co słychać
    2. Nie będziesz mógł grać na XBL i dysk będzie "zbanowany"
    4. podłączenie też jest w pewnym sensie niebezpieczne...
    Najbezpieczniej teraz jest grać na LT+3.0, SS2, i kopia wypalona Ihasem 100%

4. maly0406

maly0406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak jeszcze nie podpinałeś do neta, i niegdy nie była prędzej podpinana, to radziłbym nie podpinać bo złapies "cichą aktualizacje" :]

5. gentillo

gentillo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A z jakim niebezpieczenstwem wiaze sie cicha aktualizacja?

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ban jest za lt i nigdy nie wiadomo kiedy go złapiesz ,możesz 2-3lata możesz za miesiąc .skanowane kopie gier abgx360 i nagrywane kopie xgd3 ihasem zmiejszają szanse bana.i dodatków na live za free nie ma za dużo .
    edit cichą masz już w dashu 14xxx , cicha lub ten dash jak nie masz kopi ihas na lt 2.0 powoduje nie chodzi ap25 i xgd3 i zostaje flash na lt 3.0 i nagrywanie wszystkich kopi xgd3 od nowa po skanowaniu przez abgx360 na autofix level 3

7. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na dysk tez daja bana ? slyszalem ze tylko na xbl a dysk pozostaje ok

8. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tylko na podłączenie do live

9. gentillo

gentillo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jesli nie interesuje mnie granie online to lepiej sie nie podlaczac?

10. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    dla dosłownie kilku dcl ci się raczej nie opłaca bo masz lt 2.0 i dostaniesz cicha odrazu i xgd3 z ap25 nie ruszy już, i jak tam wolisz z lt 3.0 nie powino się nic stać jak nigdy nie podłaczana do live, ale ban jest za lt , a nie za to czy grasz lub coś innego

11. gentillo

gentillo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze dwa pytania. Gdzies wczesniej pojawillo sie oznaczenie ss2, co ono oznacza? I druga rzecz. Jak spawdzic czy mam cicha aktualizacje? Przy pierwszym odpaleniu konsoli pojawil sie jakis komunikat. Nie do konca pamietam jak dokladnie brzmial. Generalnie chodzilo o to, ze musi sie zainstalowac jakas aktualizacja inaczej konsola nie bedzie mogla poprawnie funkcjonowac. Czy to jest normalne? Ja jej do sieci nie wlaczalem.

12. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie do końca rozumiem odpowiedź na 2. pytanie, zadane w temacie... :/
    Czy jeżeli dostanę bana na XBL to zablokuję mi konsolę i nie będzie się dało grać nawet
    offline ?

13. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Offline da się grać tyle że nie masz wstępu na XBL .

14. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odkopię temat, bo nowego nie chcę zakładać. Jak wygląda sprawa z dyskiem? Tutaj piszą, że blokują i nie można instalować gier, jedynie zapisać save'y, gdzie indziej czytałem, że już dysku nie blokują, a jedynie dostęp do XBL. Koleżkę zbanowali jakoś w połowie ubiegłego roku i cofnęło mu flasha, a po ponownym flashu normalnie można było na tym samym dysku instalować gry. Czy robi różnice, czy gra jest oryginalna jak się instaluje? Czy ani oryginału, ani pirata nie da rady instalować? Może ktoś ostatnio dostał bana i wie.
    I nie do końca rozumiem sprawę z cichą aktualizacją. Jak mi się wbije ona na LT 2.0 to jedynie nie ruszą gry z XDG3 i Ap 2.5, a reszta, która tych zabezpieczeń nie posiada będzie działała, tak? LT 3.0 rozwiązuje sprawę cichej aktualizacji i nie będzie z nią już problemu?
    Chciałbym podłączyć się do XBL i w razie cichej aktualizacji chciałbym wiedzieć, czy LT 3.0 wszystko naprawi.
    Z góry dzięki za pomoc i sorry jeżeli się powtarza, ale nie mogłem znaleźć dokładnie tego co chciałem.

15. Rakowski98

Rakowski98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    dysku nie banuja tylko plyte glowna konsoli . Na dysku mozesz instalowac grac itd .

Wczytywanie...

Poleć forum