1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ban i pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jin Kazama, Listopad 13, 2009.

1. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam dzis zostalem zbanowany moje pytanie jest inne niz innych a sa raczej 2
    1.wyczytalem ze gdy sie zostaje zbanowany to gdy przeloze dysk do nowgo niezbanowanego xboxa to savy z gier od mojego konta beda dzialac?
    i drugie mysle nad tym aby kupic sama plyte glowna i tez pytanie czy naped bedzie normalnie dzialal z nowa plyta czy trzeba sie bawic w jakies przepisywania? kodow

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Lekkie sprostowanie. Należy pamiętać, że scena wydaje grę np. dziś, a w bazie abgx weryfikacja pojawia się po 3 dniach. Jeśli ściągniesz release dziś i przepuścisz go przez abgx ten wywali nie błąd, ale informację na żółty kolor, że weryfikacja jest niemożliwa. Dlaczego? Ponieważ nikt nie dodał tego jeszcze do bazy. Nie znaczy to jednak, że release jest uszkodzony i nienadający się do gry.

4. polaris20

polaris20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Savy będą działać
    P.S Podłącze się do tematu bo kolejny z tytułem ban nie bedzie miło widziany. Pytanie dotyczy oglądania filmów na xboxie. Wcześniej za każdym razem musiałem się podłączyć do internetu abym mógł obejrzeć jakiś film. Czy jest możliwe oglądanie filmów na zbanowanej konsoli.
    Pozdro

5. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
  6. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Trzebabyło tylko pobrać kodeki przez xbl i można oglądać filmy off-line.

7. polaris20

polaris20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No wlaśnie o to chodzi że pobierałem za każdym razem kiedy chciałem coś oglądnąć.
    Teraz tak samo jak film nie włącze wyskuje komunikat, że do oglądania tej zawartości potzrebny jest bla bla bla... i pod spodem jest kod stanu.
    Da się to jakoś zainstalować bez xbl

8. szyba

szyba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Mam następujące pytanie.
    Posiadam xboxa premium, zerwane plomby bo był juz naprawiany ale nie w autoryzowanym serwisie.
    Grałem na ixtreme i dostałem bana :)

Może ktoś już próbował tego sposobu:
    planuje zamienić napęd na stary z oryginalnem softem (bez ixtreme) i zanieść boxa z wielkimi pretensjami, że grałem uczciwie i dostałem bana :)
    Przejdzie to ? :D

Wczytywanie...

Poleć forum