1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BAN i wysłanie wiadomości po IP na WiFi.. czy jakoś tak

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez jaczuro, Sierpień 22, 2012.

1. jaczuro

jaczuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

dziś problem właściwie błahy, acz dający satysfakcję.
    Rozwijając tytuł wątku... Każdy posiadający router spotyka się z osobami, które podpinają się pod sieć co powoduje ogromny stres, złość, nerwy i ogólne wk***nie bo są lagi na LoL'u :fat:

Oczywiście żaden problem przefiltrować i zbanować delikwentowi MAC, ustawić zaufane adresy, ręcznie przydzielić IP, czy (myśląc nieprzyszłościowo) zmienić zwyczajnie hasło. Sęk w tym, że tuż przed wręczeniem BANana należałoby wysłać delikwentowi jakąś miłą wiadomość. Dlatego pytanie:

Jak wysłać komuś wiadomość po sieci WiFi? (nie tylko na PC ale również, jeśli się da, na smartfona z androidem - tacy też się łączą)

Ja mam włączoną usługę Poslaniec, mam numer IP przydzielony przez router, adres MAC delikwenta i nazwę hosta. Coś nie szło wysłanie komunikatu przez CMD i komendę:
    net send adres_IP (tekst)

Są jakieś inne, skuteczne sposoby poinformowania danej osoby i wysłania soczystej wiadomości po sieci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dyl

dyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem, dlaczego ręczne przydzielanie ip jest dla Ciebie nie przyszłościowe, jeśli masz cały czas te same urządzenia w sieci to nie widzę problemu chyba, że co raz podłączasz coś nowego. Możesz też to zrobić inaczej zostawić sieć otwartą i podzielić ip na dwie pule, ale to się wiąże z przypisywaniem, adresy zaufane będą miały dostęp do internetu a reszta będzie w sieci, ale bez netu.
    Żeby działała usługa posłaniec musi być też włączona na drugim komputerze. Co do androida to nie znam sposobu na komunikacje, ale jak masz telefon z androidem to jest taki program wifikill, dzięki któremu możesz wyłączyć internet innym użytkownikom, ale do tego musisz mieć root'a.

4. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ustaw Filtrowanie MAC, dodaj do sieci tylko zaufane urządzenia - reszta nie będzie mogła się podłączyć.
    Jak chcesz się pobawić z osobami, które ci podbierają neta to użyj sniffera, przechwyć hasła, loginy i pobaw się z kontami. :D Dobra zabawa, naprawdę polecam. :D

5. jaczuro

jaczuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisałem, że zmiana hasła jest nieprzyszłościowa :) ręcznie przydzielone IP jest w porządku ;P
    Aha, i dobry pomysł z podzieleniem dostępu do internetu a sieci wewnętrznej. Też będzie to wkurzające - ma połączenie, a neta brak. Good idea! :D

Ogólnie robię tak, że mam przydzielone na sztywno IP w swojej sieci domowej (i to nawet nie standardowe 192.168.1.x, co by umilić życie podbieraczom) i filtrowanie MAC, do tego jest zamknięta ilość połączeń na dedykowane sprzęty. Ale mieszkając w bloku zawsze trafi się ktoś, kto lubi się droczyć - szczególnie ja.
    Przede wszystkim nie chodzi o to, by zwyczajnie zabezpieczyć swoją sieć. To to pikuś. Chodzi o to, by się podroczyć z podbieraczami. W taki sposób, by połączenie z moją siecią powodowało, że mogę się z nimi komunikować. Wiecie - ktoś się łączy, ja akurat siedzę i sobie strzelam jakimiś głupimi wiadomościami.
    Próbowałem tak "oldschoolowo" podesłać wiadomość przez sieć "wiem, gdzie mieszkasz" i wywalić banem w dany MAC ^^. niestety, nie wychodzi.

Ale fakt, można podłożyć jakiegoś keyloggera i to samo wysłać na pocztę... taki "harass" hehe

Dzięki Hazor90, proste rozwiązanie w sumie. Może jeszcze ściągnę coś do monitorowaniu ruchu w sieci, co by zobaczyć zainteresowania sąsiadów?

Średnio się znam na snifferach, trojanach itd. jeśli Hazor możesz, podeślij jakiegoś linka do tutoriala, jak komuś założyć takie cuda. Ewentualnie gg, co by pomóc porobić sobie jaja z ludzi.

Wczytywanie...

Poleć forum