1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban - jeszcze świeże informacje od MS

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misiekmr, Listopad 9, 2009.

1. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ban - informacje od obsługi klienta Microsoft'u

Tyle słyszałem i czytałem wersji o zasadzie banowania MS, przeróbkach, piratach, oryginałach, BenQ, Lite-ON'ach, wersjach iXtreme, metod sprawdzania czy ma się bana czy nie aż w końcu sam postanowiłem to sprawdzić i zadzwonić do Microsoft'u a tak właściwie obsługi klienta .

Godzina 15:01 wpukuje na telefonie stacjonarnym nr 00800 441 1796 ( ze strony xbox.com) o słyszę ,że dany nr nie istnieje , więc wykręcam 800 14 174 , ta sama informacja , jeszcze próba nr 0801 308 301 znowu ... .
    Wszedłem na Microsoft.pl i znalazłem tam nr 22 594 19 99 do obsługi bardziej klientów PC niż x360.
    Po przebrnięciu przez wybieranie " wciśnij 1 aby zgłosić ,że popsuła ci się kosiarka z oprogramowaniem firmy Microsoft... " zacząłem rozmowę z konsultantką 15:03 Pani przełącza mnie na infolinię X360 (cóż za szczęście) czekam 15:05 przebrnąłem przez następne pytania i ostrzeżenia ,że rozmowa jest nagrywana. Jest! Super ! 15:12 rozmawiam z konsultantką do spraw X360 !

Najpierw zadaję pytanie czy mogą mi udostępnić informacje o stanie mojej gwarancji. Prosi mnie o nr seryjny podaję. Teraz muszę potwierdzić swoje dane osobowe, OK wszystko się zgadza .
    Otrzymuję informacje ,że moja konsola posiada "zwykłą" gwarancję MS do 12.02.2009 :yeye:.
    Przechodzę do pytań o przeróbki, ixtreme itd.

1. Pytam się czy za korzystanie z XBL w Polsce mogę dostać bana .
    Odpowiedź była oczywistą oczywistością ,że MS gwarantuje bana z korzystanie z XBL w Polsce ponieważ nie jest nam ona udostępniana!
    2. Czy "oprogramowanie XBL" (jak to nazywała konsultantka) wykrywa przerobiony napęd. Nie wykrywa , jedynie po oddaniu na gwarancję możliwe jest to do sprawdzenia.
    3. Za zerwanie plomb również jest ban .
    4. Nie ma banów za przerobione konsole ! , są bany za korzystanie z usługi XBL w Polsce .
    5. Według Pani ostatnia "ostra" fala banów była 2 lata temu w tym okresie i jest teraz ponieważ MS zaostrza zasady .
    6. Konsultantka powiedziała ,że aktualna fala skończy się dopiero za jakieś 2-3 miesiące i powinien być spokój.
    7. Kopie gier są nie do wykrycia przez XBL .

Są to dane które uzyskałem od infolinii MS , nie zmyśliłem ich ani nie zaczerpnąłem z jakiś zagranicznych for dyskusyjnych .
    To są informacje z ok godziny 15:30 dnia 9 listopada 2009 roku .
    Jeżeli komuś się przydały niech kliknie [​IMG].

Nie wiedziałem gdzie je umieścić, więc umieściłem w aktualnościach.
    Jeżeli napisałem tu jakieś bzdury proszę mnie o to nie winić to są dane od MS , nic nie dołożyłem ani nie ująłem ( oprócz moich danych osobowych :) ) .

Nie zezwalam na kopiowanie bez mojej zgody. ( misiekmr )

Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Ciekawe.... czyli wychodzi na to że w niemczech, wielkiej brytani czy usa nie banują ponieważ xbl jest tam dostępny....

4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    jak nie wykrywają jaki napęd jest flashowany to niby w jaki sposób banują? Chyba nie na ślepo :p

5. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "6. Konsultantka powiedziała ,że aktualna fala skończy się dopiero za jakieś 2-3 miesiące i powinien być spokój."

No to ostro jadą rok temu trwało to około dwóch tygodni.

6. Pendive

Pendive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    JWR
    Chwila to za co bany polecialy w USA tam jes xbl?

7. Flaszka

Flaszka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hahah to jest jakaś paranoja, ban za orginalne gry przez to że nie mamy xbl w polsce,a po drugie tam za tymi biurkami na infolinii siedzą jakieś głąby od których zbyt wiele się nie dowiesz.

8. krzychu098

krzychu098 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za info :) Czyli wygląda na to że trzeba będzie do x-a używać jakiegoś ,,zmnieniacza ip'' ponieważ jeżeli to co mówi ta konsultantka jest prawdą (a uważam że jest) to pewnie czeka nas rewolucja w przeróbkach konsol. Jestem naprawdę bardzo ciekawy co z tego wyniknie.

9. LiquidE20

LiquidE20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Wierzę w prawdziwość tych informacji, ale w kompetencyjność pani z którą rozmawiałeś nie bardzo :)

10. Barteek10

Barteek10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe mi sie wydaje , że kit Ci wcisneła :p

11. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    A za co Usa i reszta Europy dostają bany ?? dziwny jest ten Ms albo po prostu kitują i tyle

12. Pendive

Pendive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    JWR
    Własnie o o to pytalem :D

13. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    To grając bez przeróbki tylko na orginałach mogę dostać bana ?? Śmiech. To po cholere wogóle w Polsce jest sprzedawany Xbox360 ??
    <font color=pink>♥</font><font color=pink>♥</font><font color=pink>♥</font><font color=pink>♥</font> na nich. I tak niedługo jak zbiorę środki przenoszę się do konkurencji :]

14. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Niech ktoś zadzwoni i zada te same pytania

15. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Eeeee ... ale już wcześniej była identyczna akcja. (Jakiś czas temu) Identyczne pytania i ... identyczne odpowiedzi. Nie mogła powiedzieć, że bana dostaje się za używanie kopii zapasowych, bo takowe w naszym kraju są "legalne" (jeżeli posiadasz oryginała). Nie mogą Ci udowodnić (przez kabelek), że nie masz w domu gdzieś oryginała. Więc mówią, że ban jest za granie na xbl. (Co oczywiście jest bzdurą)

16. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  17. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Wywalam,nie potrzebne.M$ gada tak jak ich wyuczono.Hooberto mowi co innego na xbox.com(wejdzcie,ciekawa wyskusja;])

Xbox.com | International Forums - Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dzis pytanie dzis odpowiedz

Poczytajcie pare stron wstecz

Pozdrawiam

@UP
    Aff,sekundy .

Wczytywanie...

Poleć forum