1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban konsoli a sprawa konta XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez donDeMoN, Listopad 13, 2009.

1. donDeMoN

donDeMoN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj dostalem bana na konsole. Sprawdzałem konto na xbox.com to dalej jest aktywne. Mam pytanie czy mozna bedzie te konto przeniesc jak kupie nową konsole? Jeżeli tak to drugie pytanie czy nie bede wtedy pod specjalnym nadzorem jako wczesniejszy "banita"?

Z doswiadczenie powieddzcie - jezeli mieliscie juz zbanowaną konsole. Z gory dzieki za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    tak,możesz odzyskać konto na nowej konsoli
    nie,nie będziesz pod żadnym nadzorem

4. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak mówił kolega wyżej:
    1. Zbanowana jest konsola, a nie konto. Możesz odzyskać spokojnie tag gracza na nowej konsoli.
    2. Nie będziesz pod żadnym nadzorem.

5. HungryMan

HungryMan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I ja dodam jeszcze od siebie. Spowodujesz szeroki uśmiech Billa :D jako jeden z wielu zbanowanych, którzy polecą po nowego Xa. A przecież o to chodzi M$.
    Ban = nowa konsola = kasa dla M$.

Pzdr.

6. matexo

matexo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A takie pytanie
    Jeżeli nie podłącze konsoli do neta (bez bana) to moge spokojnie sprzedać konto live ?

7. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przecież zostało jasno powiedziane "Zbanowana jest konsola, a nie konto" więc nawet po banie możesz sprzedać konto...

8. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Ja też wczoraj dostałem bana i przeszukuję allegro w poszukiwaniu nowej konsoli

9. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co za nielogiczne myslenie .. boże jak czytam takie posty to sie mózg lansuje.

Czy jak na przykład nie kupisz świeżych bułek rano u Pani w sklepie to piekarnia splajtuje która robi takich tysiace ? Jedyne co to jak połaczysz się z kolegami z osiedla i wszyscy nie bedziecie kupować bułek to pani ze sklepu pójdzie z torbami a piekarnia sie przesienie w rejon gdzie SA JESZCZE NORMALNI LUDZIE I LUBIA SWIEZE BUŁKI!!!

znaczenie alegorii dla nie ciumatych:
    bułki - konsola
    piekarnia - m$
    pani - lokali cieżko pracujący ludzie chcący zarobić na swoja RODZINE.

10. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    A ja mam pytanie odnosnie konta jezeli na nowej konsoli odzyskam tag ze zbanowanej konsoli to wyskocza mi archivmenty z gier w ktore gralem czy tylko same punkty G beda pokazane?

11. monster_garage

monster_garage Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @sautors wyskocza ci archivmenty, karta gracza bedzie taka sama

a ja mam pytanie

czy z kontami ktore nie byly zarejestrowane w XBL, w nowej konsoli tez beda popsute czy beda dzialac normalnie?

12. donDeMoN

donDeMoN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli nie rejestrowałeś na xbl to nie bedziesz mial zdobytych gs ze starej konsoli.

13. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    To jak wszyscy mają pytania to moja kolej.

Jak to jest z dyskiem?
    Mam stary poczciwy 20gb i prawde mówiąc większego nie needuje-jeśli podłącze go do nowej konsoli to nadal będzie walnięty?(tzn konsekwencje bana)

Jeśli tak to w jaki sposób przerzucić dane ze starego dysku na nowy? Sejvów nie odzyskam poprzez recover GamerTaga a mi na nich zależy.

14. kaamil1920

kaamil1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Noo koledzy, czyli mówicie, że jak dostałem bana to muszę kupić nową konsolkę, czy jest jakieś inne rozwiązanie??

15. dominator87

dominator87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    mam nastepujacy problem - wczoraj dostalem bana, dzisiaj kupilem nowa konsole. Chce odzyskac tag gracza. Problem jest jednak taki, ze nie pamietam na jakiego meila zarejestrowalem swoje konto. Pamietam jedynie nazwe swojego konta (ktora nie ma nic wspolnego z meilem) oraz haslo do konta, bo zawsze daje takie same. Jaki jest sposob zeby odzyskac dane konta, a dokladnie adres e-mail, na ktory zarejestrowalem konto?
    Prosze o pomoc i z gory dziekuje bardzo

16. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jak nie pamiętasz maila to nie da rady niestety odzyskać gt

17. dominator87

dominator87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    dzieki za odpowiedz. Sproboje metoda prob i bledow, ale watpie ze mi sie to uda..
    pozdrawiam

18. v3g

v3g Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam iksa z ixtreme 1.6. Odrazu jak zaczelo sie banowanie odlaczylem go od sieci i tym samym zbanowany jeszcze nie jest. I teraz w mojej glowie zrodzil sie taki pomysl. Gdybym kupil drugiego iksa, nie przerabial go i gral na nim online w oryginaly. Pozniej bym przekladal dysk do tego z ixtreme i gral tam offline na kopiach. Dobry pomysl czy nie bardzo? MS moze zbanowac i tego legalnego iksa albo profil w takim przypadku?

19. monster_garage

monster_garage Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @v3g

microsoft banuje jedynie za flash napedu w xboxie, wiec towj plan moze sie udac:), ale moim zdaniem to lepiej poprosu miec dwa konta niz sie bawic w przekladanie dysku

a jak utworzylem nowy profil po zbanowani konsoli to przekladajac go do innej profil bedzie dzialal?

20. kwiatasek

kwiatasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak wszystkie profile, które nie były aktywowane poprzez LIVE działają prawidłowo również na innych klockach

21. GumisSsPL

GumisSsPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam inne pytanie, kupuję nową konsolę, i będę chciał pościągać wszystkie dodatki xbl, które wcześniej zakupiłem , jednak robiłem to na dwóch kontach Xbox live, na starej konsoli było tak,że działały one dla wszystkich użytkowników konsoli. Dlatego mam pytanei czy na nowej też tak będzie, czy tylko dla tego użytkownika, który ma licencje na ten dodatek/gre arcade? Gdzieś czytałem, że licencje można przepisać, to prawda?

Wczytywanie...

Poleć forum