1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ban konsoli - ile z was go faktycznie dostało

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez prourug, Styczeń 9, 2011.

1. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Cześć tak chciałem się dowiedzieć ile osób faktycznie po przerobieniu konsoli zarobiło bana...Najlepiej niech wypowiedzą się osoby z softem lt i lt+. Na forum można przeczytać wiele tematów z informacją że po przeróbce ban murowany...Sam posiadam lt w swojej konsoli i dziś postanowiłem się podłączyć do xbl - efekt wszystko ok.
    Pozdrawiam wszystkich i proszę o wpisy najlepiej z opisem w jakich okolicznościach doszło do tej sytuacji...

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ban nie jest odrazu i przewaznie za laczenie z xbox live przed premiera danej gry pozdr jak nie dostales to i tak wkrotce zapewne dostaniesz lub za uruchamianie gier z AP25 na starszej przerobce niz LT+

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    LT i LT+ jest podobno bezpieczny jeśli ma się dobry obraz.
    Ale chyba od roku nie było fali, więc nie wiadomo. Banują w ogóle poza falą?

Moim zdaniem fali na X360 już nie będzie, bo mogłoby to poskutkować olbrzymią migracją na PS3.

5. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    Fali nie bylo bo nie moga wykryc kto ma nieoryginalny soft napedu a na oslep przeciez banowac nie bd.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Ja bym zadal inne pytanie jak dlugo gracie na livie bez bana mi sie udalo rok:)

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A skad to wiesz? Rok temu niby 1.6 tez byl niewykrywalny a 90% osob majacych przerobiona konsole dostalo bana. Poza tym gry z AP25 flaguja konsole czyli wykrywaja flash.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Dokladnie.Ciekawi mnie czy jest ktos taki kto gra na Livie 2-3 lata bez bana:)

9. Ml3cZkO

Ml3cZkO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    ja mam kolege co gra ponad 2 lata na przerobionej i roda szybciej sie doczekal niz bana

10. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po nie całych 4 latach złapali ;)

11. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam pytanie w zeszłorocznej fali banów jak sie tylko zaczeło banowanie znajomych odłaczyłem konsole od XBL i nie dostałem bana, przed banami grałem ok rok na przerobionej konsoli na flashu extreme 1.5 czy jakoś tak , od tamtej pory gram na niej tylko offline, ostatnio zmieniłem sobie flash na LT+ i zastanawiam się czy nie podłaczyć ponownie pod XBL czy warto ryzykowac, czy istnieje jakiś pewny sposób sprawdzenia, czy czeka na mnie ban jak tylko się podłącze, czy jest cień szansy że moja konsola jest czysta bedzie widziana jako czysta ?

12. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    szansa na bana jest zawsze np glupote:) gry polaczone co nie bylo premiery swiatowej:) tak raczej bardzo mala tak musieli 50% xbox live zbanowac:)

13. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Szansa zawsze jest ale mala zeby sie przekonac musisz sie podlaczyc.Mozesz tez zadzwonic do ms sciemnic ze popsul Ci sie zasilacz na ktory jest dozywotnia gwarancja i jesli masz bana to Ci o tym powiedza:)

14. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    ja po przerobieniu konsoli na 1.6 dostalem bana gdzies po 3miesiacach od przerobienia bo gralem w COD MW 2 3/4tygodnie przed premiera i kilka dni po premierze zobaczylem napis "Ta konsola zostala zablokowana..........." ^^^:/ a kolega gral na piratach w XBl prawie rok i dostal bana i niegral w gry przed premiera! poprostu go dojechali ^^^

15. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Czyli wychodzi ze ban jest nieunikniony wczesnie czy pozniej i taak bedzie:)

16. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Każdego kto ma przerobioną konsole czeka banik... Prędzej , czy później każdy kto ma przerobioną konsole go dostanie... Sam miałem przeróbke LT+ na starym arcade i konsola była oflagowana.. grałem na niej i do tej pory nie ma bana ... Gwarancje ma nadal. Teraz jej właściciel gra na niej i nie narzeka . A ja tam wole oryginały i grać bez stresu na live :)

17. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co to ma byc? Ogolnopolski spis zbanowanych? PRZERABIASZ=BAN

Był tu kiedyś taki temat, bylo w nim od kilkuset zbanowanych.

kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum