1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban konsoli - sprawdzenie stanu?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pebcio, Październik 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pebcio

pebcio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Kupiłem Xboxa 360 z LT 2.0 i dashboardem 2.0.13604.0. Wszystko działa, dokupiłem sobie nawet dysk do instalacji gier. Mam profil offline, konsoli nie podłączałem do internetu. W jaki sposób mogę sprawdzić czy konsola jest zbanowana? Czy obecnie po otrzymaniu bana nadal blokowana jest możliwość gier na dysku? Tak właśnie WYSZUKAŁEM :), ale trafiały się tez posty że to już nieaktualne i chciałbym wiedzieć jak ma się stan rzeczy obecnie. Gdzieś wyczytałem również że ktoś dzwonił na jakąś infolinię i podawał tam numer seryjny konsoli.

Hipotetycznie podłączę konsolę do internetu, zostanie zbanowana. Jakie konsekwencje? Brak możliwości gry online jest dla mnie oczywisty, ale co jeszcze?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum