1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban MGC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Azaroth94, Lipiec 29, 2009.

1. Azaroth94

Azaroth94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy można dostać bana za używanie neta tylko do aktualizowania MGC ?
    Bo mam tam konto a to jest taki sposób na szpanowanie :p
    Tylko do tego bym używał neta.
    Więc czy grozi mi ban ?
    Przeróbka to 1.6 ixtreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Ban grozi za przeróbkę+łączenie się z netem. Nie ważne czy grasz przez neta czy łączysz się żeby ściągnąć newsy. W obu przypadkach szansa jest jednakowa...Temat wałkowany milion razy na forum, stąd sugeruję zamknięcie go od razu :)

4. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Nikt nie wie za co konkretnie banują i kiedy. Ja tam śmigam na live ile wlezie, kabelek non stop w konsoli :). Jak mają mnie zbanować to i tak zbanują :). Mam iXtreme 1.6

Poleć forum