1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban na komunikację.

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez truluv, Maj 30, 2016.

1. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć, wczoraj dostałem bana na komunikację (jednej osobie wygarnąłem co myślę o strzelaniu do "swoich" w r6).
    Nie działały mi wiadomości oraz party chat. Dzisiaj już wiadomości działają jednak dalej nikt mnie nie słyszy i ja nikogo nie słyszę w grupie.
    Ktoś wie ile trwa taki ban (pierwszy) i czy to normalne, że wiadomości działają, a grupa nie (chyba a powinno wszystko niedziałać)?
    Z góry dzięki za odpowiedź.
    Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na forum ktoś chyba czekał tydzień i mu zniknęły blokady.

5. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Byłem na tej stronce, znalazłem tam tylko od kiedy obowiązuje blokada.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

6. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Niepotrzebnie tak się spinasz. Rozumiem, że troll zabijający swoich to nie to samo co słaby zawodnik, ale szkoda zdrowia na umoralnianie ludzi, którzy mają cię w dupie. Raz zepsuje ktoś grę, innym razem ty. Tak to już jest, tym bardziej w tak dużej społeczności, która skupia różne osoby, a przedział wiekowy jest na prawdę ogromny. Nie zmienisz tego nawet jeśli wyślesz milion prywatnych wiadomości. Przyzwyczaj się :)

Offtop:
    Odnośnie strzelania do swoich w R6 miałem raz taką sytuację, że poszedłem do WC. Gdy po powrocie podnosiłem pada przez przypadek wcisnąłem trigger, a przed celownikiem przebiegał akurat nasz zawodnik. To był najcelniejszy head w moim życiu :p

Wczytywanie...

Poleć forum