1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban na LT 1.1?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yugo, Wrzesień 19, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Słyszałem ,że niedawno zostali zbanowani niektórzy posiadacze konsol z wgranym flashem LT 1.1 , czy to prawda?

Sam zastanawiam się nad wgraniem tego flasha (aktualnie mam ixtreme 1.6.1) by pograć czasem na Live , ale jeżeli mam dostać bana po paru tygodniach np. , to sensu chyba nie ma.

Jak myślicie , kiedy będzie fala i na LT?
    słyszałem , że jakoś na listopad

@edit
    przepraszam ,że w złym dziale.
    Miało być w "Konsole" , nie wiem jak to się stało ;<
    Może ktoś przenieść?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SzynszyL94

SzynszyL94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie pytanie czy bedzie tylko kiedy. Wg. mnie na 100 % przełom pazdziernik/listopad.

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    powiem ci tyle dotali bana tylko ci c grali wtedy w halo przed premierą przez live
    fala może być dziś jutro za miesiąc albo wcale M$ nasz PAN więc ni znamy daty ani godziny;))

Poleć forum