1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ban na lt 2.0 i 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michał Smołkowicz, Grudzień 14, 2013.

1. Michał Smołkowicz

Michał Smołkowicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ropa, Poland
    witam chciałbym się dowiedzieć kiedy była ostatnio fala banów na xboxlive lt2.0 i 3.0
    i zastanawia mnie fakt czy jest róznica szans na zbanowanie między przeróbkami... chodzi mi o to czy lt2.0 ma 30% szans na bana a np lt 1.9/lt3.0 mają 35%
    czy to wszystko jedno jaka przeróbka
    i kolejne pytanie żeby nie robić więcej tematów czy można sprawdzić jaką ma się przeróbkę, mam pewną wiedze o xbox ale raczej rozbieranie żeby sprawdzić chip/flash odpada
    z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jak masz lt 3.0 i dasha 2.0.16178.0 ( czy jakiś taki dash, pisałem z pamięci, w każdym razie 2.0.16 :D ) , masz dobrze nagrane gry i nie grasz przed premierą to szanse na dostanie bana są podobno znikome ( ja tam gram i się nie przejmuje) . Żeby sprawdzić czy masz lt 2.0 czy 3.0 nagraj grę na lt 2.0 jak nie ruszy to masz lt 3.0 :p

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Po 1 bana dostaniesz jak będziesz grał w gry przed premierą , po 2 faktem jest że te bany ludzie dostają bo grają przed premierą , jak się pobiera aktualizację dasha warto sprawdzić co nowego wprowadza inaczej nie ma sensu ryzykować. Nie mam pojęcie w jaki sposób można sprawdzić przeróbkę , RGH to widać od razu po wyglądzie interfejsu Xboxa chyba.

5. Michał Smołkowicz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ropa, Poland
    no właśnie nwm bo dasha mam 2.0.16202.0 i zastanawiam się czy poszedł by mi na nim black ops II bo jak tak to porzycze od kolegi kolegi i może mam lt3.0
    kupiłem xboxa w grudniu rok temu więc może lt3.0 jest nwm jak co dam znać i prosze mod'ów żeby się wstrzymali z zamknięciem do tygodnia

6. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    ale ten black ops to oryginalny czy nie ? Ps: Pożyczę :)

7. Michał Smołkowicz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ropa, Poland
    nie nie black ops II to na płycie zwykłej verbatima a logiczne że przeróbke nie sprawdzam oryginalnymi grami

Poleć forum