1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban na pendrivie ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xonee, Lipiec 30, 2010.

1. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema no wiec tak gdyz jest mozliwosc zrobienie sobie z przenosnego dysku flash zrobienei sobie dysku do xboxa czy mozna zrobic tak ze na przerobionel konsoli odlaczam dysk wpinam pendriva zakladam nowy profil i grac live ? posiadam xboxa360 elite z wrzesnia 2009 Liteon v2 i czy jak dostane bana bede mogl podlaczyc wtedy normalnei dysk z moim profilem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    TAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK ku********* było trylion razy

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Teraz nie banuje dysku. Jak masz ostatni update dash to nie będziesz miał blokady instalacji gier na dysku. Było już sporo razy pisane o tym.

5. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no przepraszam ze jest tak duzo postow ze nie moge znalesc ... ;/ czyli rozumiem ze bd gral bez dysku na pendrivie dostane bana i nie zablokuja mi wgl nic ? bo tak mam najnowszego dasha a pytam sie bo slyszalem ze banuja naped ;o

barman

powiedzial mi tak "informatyk" ktory przerabial mi xboxa ze na iteonie 2 juz banuja nawet naped no nie wiem nie znam sie dla tego wole sie spytac i upewnic

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak i banuja pady i zasilacze... gdzie wy to czytacie, banuja TYLKO dostep do uslugi Xbox Live, wczesniej jeszcze dyski ale na obecnym dashu juz nie

Wczytywanie...

Poleć forum