1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban na XBL?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Merr, Wrzesień 23, 2011.

1. Merr

Merr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprzedałem jakiemuś kolesiowi(33 pozytywne komentarze) na allegro X360 i dzisiaj doszło i mówi że konsola jest zbanowana??? Tyle że ja jeszcze wczoraj grałem na multi w Halo3 przed wysłaniem…
    Wszystkie dane miałem na Pendrive’ach i po prostu je wyjęłem. I on teraz że konsola jest zbanowana, tylko że u mnie była 2 msc. i nic się nie działo…

Napisałem mu że jak przyśle zdjęcie to przyjmę konsolę z powrotem.

Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe żeby ją przerobił żeby dostać kasę z powrotem? Napisałem mu żeby przysłał zdjęcie problemu, gdyż inaczej nie przyjmę konsoli z powrotem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ptrq

ptrq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pewnie coś kręci. Zobaczysz zdjęcie to ocenisz. W najgorszym wypadku jak przyśle to sam poznasz czy to ta sama konsola.

4. Merr

Merr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde, ale jak wyśle za pobraniem za 400zł?? A to szwindel? Coś czuje tutaj przekręt jednak..

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Ja zawsze jak sprzedaje jakiś sprzęt (tel, kompa, aparat itp) to spisywałem nr seryjne i robiłem zdjęcia przed wysłaniem czy aby nie grzebane było bo różnie to bywa. A gość albo coś kręci albo zupełnie nie wie co się dzieje z konsolą bo ma ją pierwszy raz w ręku! Spróbuj dogadać się z gościem co i jak, jak podłączał itp!

Zawsze możesz odmówić zwrotu bo na aukcji nie ma obowiązku zwrotu na używane rzeczy. Daj mi namiar na aukcje jak możesz na PW to oblukam

6. Merr

Merr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie przerabiałem jej…
    Coś czuje przekręt.
    A np. jakbym był pewien że to przekręt to jakbym spisał dane od kolegi(numer seryjny itd.) i zdjęcie zrobił to czy by to przeszło?
    Bo nie mam żadnego zdjęcia numeru seryjnego…

Np. Konsola od niego miała by kartę pamięcie(256mb), mimo że moja nie miała, lub miała by inną datę produkcji(moja miała lipiec 2006), a tamta sierpień 2006? To wtedy byłby chyba to "uczciwy przekręt".

Poleć forum