1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban na xbox live?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaspiPL, Wrzesień 30, 2011.

1. kaspiPL

kaspiPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio zaktualizowałem konsole cofając tym samym przeróbkę. Zrobiłem to celowo by spokojne podłączyć się do sieci. Wszystko działa i śmiga. Problem pojawił się gdy kolega zrobił to samo co ja.
    Czyli zaktualizował sobie dasha cofając przeróbkę oraz potem podłączył ją do sieci i dostał bana. Różnica jest taka, że on zakładał konto a ja już miałem konto na live.
    I moje pytanie czy mogę dostać w tym momencie bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak grałeś kiedyś na live na przeróbce. po prostu ban na niego tam już czekał i podobno nawet jak cofneło i ludzie grali na orginalach były przypadki bana

4. kaspiPL

kaspiPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nigdy nie podłączyłem przerobionej konsoli do neta. Zawsze grałem tylko bez przeróbki po sieci.

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    możliwe że zostaje jakiś slad usuniecia lt. lepiej samemu wgrać fw orignalny i wtedy się połączyć bezpieczniej:)

Wczytywanie...

Poleć forum