1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban na xbox Sky.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tieu, Lipiec 5, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Witam. Dzisiaj zostałem zbanowany na xbox sky, nie wiem sam czemu?

Przez 2 miechy miałem ratio 0.2, potem zacząłem przez 2 miesiące Seedować (żeby nie skłamać - 7 GIER!) przy uploadzie 30kb/s (mam neta 1mb) szło powoli to. Jednak udało mi się zuploadować 30GB! Miałem Ratio 0.5... Wczoraj zacząłem sobie ściągać Metro 2033 i co? Ban...

Czemu? Przez 2 miesiące nie miałem bana!

(Cały czas seedowałem przy ściąganiu pozostałe gry).

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    szanujący się tracker nie pozwoli żeby ktoś ściągał dalej przy ratio 0,5

możliwe, że jest jakiś 'czas na poprawę ratio', a Ty go przekroczyłeś i już.

btw mając ratio 0,5 ściągać kolejne rzeczy... nie popisałeś się.

jak się nie ma dobrego uploadu, trzeba uważać ile się ściąga na zamkniętych trackerach.

nie wszędzie też lubią Polskę, to też bym sprawdził, czy na pewno ograniczen nie przekroczyles, jesli jednak tak, to sam sobie winny, mam konta na najwiekszych trackerach i mimo slabego uploadu nie zlapalem nigdy bana a ratio mam zawsze wysokie ;)

4. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Też dostałem bana. Mimo tego, że chciałem seedować, szło max 3kb/s. To jak tu upnąć chociaż 3GB? Niedługo otworzą rejestrację, to znowu założę konto. Na razie mam wystarczająco gier :D

5. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    podobna sytuacja jest na torrentleech.org, tam też ciężko z polskiego IP się seeduje, ale zawsze mialem ratio blisko 1, potem już miałem 5 dni shella i nabiłem duuużo gb :)

6. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Na tym koncie, co teraz bana dostałem, miałem ratio chyba 0.03. Bardzo słabe, ale to nie moja wina, że seed nie chciał nic iść (chodź miałem priorytety poustawiane na wysokie), ale to i tak nic nie dało. Cóż, trzeba czekać na ponowne otwarcie rejestracji.

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    dlatego na normalnych trackerach oprócz ratio masz seed czasowy. Czyli nie musisz wyseedowac do ratio 1.0 tylko np. 48h.

8. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Dlatego trochę mnie wkurza Xbox-Sky ale cóż, za darmo i najlepszy seed... ;s Bardzo ciężko znaleźć ******* na którym będzie seed równy mojemu pobieraniu 1mb/s (1000kb/s)

9. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    jasne, że tak, ale ratio też musisz mieć 'normalne'

10. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Jablo33 lub tieu jak chcesz to ci mogę konto oddać na xbox sky. Ratio 2.199 jak chcesz to pisz pw. Konto się "kurzy" to co zrobić tylko oddać. kto pierwszy ten lepszy
    Edit:Kod oddany szczęśliwiec JABLO33

11. pluskwa

pluskwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    ja szukam kogoś kto by mi udostępnił pasy na konto albo jakieś nie używane konto w (interesują mnie tylko rzeczy związane z JTAG'iem)

12. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Polecam program GreedyTorrent: Download GreedyTorrent | www.greedytorrent.com. Oszukuje tracker reportując twój upload/download jako większy upload. Można sobie np. ustawić, aby każdy ściągnięty MB GT reportował jako 7MB i w ten sposób można jakoś przeżyć na Xbox-Sky. Program jest kompatybilny z uTorrentem i Azerusem.

13. tubson123

tubson123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie ,dostalem niedawno konto na sky trackera ,ratio wynosilo 0,02 sciagnelem gierke ale tez podnioslem ratio do 0,1. Teraz jak wpisuje login i haslo wyskakuje mi napis logowanie i dalej nie idzie ,czy zostalem zbanowany?
    jeszcze jedno pytanie :D ma ktos moze niepotrzebne konto na xbox-sky chetnie przyjme lub nawet odkupie za niewielka oplata

14. p4shok

p4shok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skątowni
    Za takie wybryki jest perm ban na każdym Priv Trackerze.:ban

15. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja od kilku dobrych miesięcy używam i mnie nie zbanowali. Oczywiście wiadomo, że można dostać bana, więc kto nie chce niech nie używa.

16. Jablo33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Ja może spróbuje, bo jak widzę to jedyna szansa by przetrwać na Xbox Sky. Nawet jakby ktoś chciał seedować, to nie da rady -_-.

17. slav-kiler

slav-kiler Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    Witam . Miałem także konto , wyjechałem za chlebem do niemiec i nie miałem mozliwości wchodzic na stronke . Jak wruciłem to okazało się że mam bana. Ratio miałem dobre 2.0 jak pamietam, bo mam dobre łącze. Niestety nie mam teraz jak się zarejstrowac , jak ktos ma pomysł to niech pisze.

18. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    zlota lopata ci sie nalezy koles. https://whyweprotest.net/asset-prox....frazpc.pl/board/2011/10/b2d444afd374669c.jpg Prosze odkop 2 lata lohohohoho

Wczytywanie...

Poleć forum