1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ban+przywracanie konta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dymek84, Listopad 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dymek84

dymek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kolega dostał bana i od razu podłączył dysk pod druga konsole i profil mu widzi jako uszkodzony z tego co się doczytałem to jest normalne może zrobić format dysku i pobrać gamertag przez xbl ale teraz jest problem bo nie pamięta e-maila tego którego ożył podczas rejestracji hasło pamięta heh.

Ale podłączyłem dysk pod mojego kompa wyciągnąłem profil i u mnie w xbox 360 profile tool / edytor profil jest cały i jest wszystko ok. Pytanie jak sformatuje dysk i wrzucę plik z profilem w te same miejsce czy będzie działał? albo może macie jakieś inne informacje i podpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Mi się wydaje, że powinien działać. Zawsze możesz spróbować.

4. tymass24

tymass24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żnin
  5. dymek84

dymek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety profil nadal jest uszkodzony może znacie jakiś program albo sposób aby go naprawić. jeszcze przeleciałem ten plik hex edytorem w poszukiwaniu maila jednak nie znalazłem ;( pewnie nie jest zapisywany w pliku tylko na serwerze

Ps. Wiecie tyle zamieszania bo szkoda 58025 G ;/ [​IMG]

ps2. mam nawet hex code gamertaga ale narazie nie wiem po co mi to

A powiedzcie mi czy mogę jakoś znaleźć e-mail kumpla z mojego profilu lub komputera? próbowałem z msn bo słyszałem ze można wysyłać wiadomości do kogoś na xboxa nie mając xboxa przez msn ale trzeba tam wpisać email którego właśnie nie znamy.

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    maile i hasla w profilu sa szyfrowane wiec ich nie znajdziesz

nie ma innego sposob jak metoda prob i bledow-niech kolega przypomni sobie maila bo inaczej nici z tego

7. dymek84

dymek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to lipa metoda prób i błędów już była przez kilka dni i nici
    Masakra ja chce tylko maila który powinien być dostępny normalnie heh.

8. dymek84

dymek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze dodam ze profil na zbanowanej konsoli wdzi jako nienaruszony czyli dzialajacy a na kazdej innej jako uszkodzony i o co kaman ?
    jak ktos ma jakies pomysly to napisze ze mam do dyspozycji 2 dyski 20 i 60 karte pamieci konsole zbanowana arcade nie przerobionego i z 3 konsole przerobione 1 na 1.51 2 na 1.6 i 3 na 1.61

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  10. dymek84

dymek84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    !Pablooo88 już tak robiłem kilka razy ale nie pomogło na żadnej konsoli oprócz tej zbanowanej, dziwne to troszkę dla mnie, co ten profil jest jakiś inny

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum